Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Náthás 3 évesnek beadható a...

Hajnoczy80 kérdése:

Náthás 3 évesnek beadható a brányhimlő elleni oltás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Azokat kérdezem elsősorban aki beadatta ezt az oltást. Az elsőt már megkaptuk, csak az ismétlő hiányzik. Szerdán adná be doktornő neki, de ma kicsit folyik az orra mr. Nem színes, hanem vizes orrfolyás. Más tünete nincs.

2019. dec. 8. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnézi és kiderül. Nekünk azért nem adta be, mert piros volt a torka, tünete semmi nem volt.
2019. dec. 8. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%

Ne akarjad elvenni a doktornéni döntési jogát!

Gyógyítás terén tanultabb ő, neki kell dönteni.

2019. dec. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk bármilyen oltásnál, ha azt mondtam (akárcsak telefonon), hogy kicsit taknyos, vigyem-e, azt mondta a doki, hogy akkor ne és adott másik időpontot. Kérdezd meg és kiderül.
2019. dec. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adatnám be, felhívnám a dokit, hogy nincs jól és kérnék másik időpontot.
2019. dec. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem adja be ugy
2019. dec. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy nem adta be a doki, hogy náthás volt és piros volt a torka.Mondjuk tőlünk mindig kérte, hogy vigyük be a gyereket, hogy ranezzen.
2019. dec. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, én is úgy gondolom, nem valószínű, hogy beadja a doktornő így, de kívncsi voltam, jó - e a sejtésem. Holnap mindenképp beszélek vele, és nem, nem akarom eldönteni a doktornő helyett ahogy egyik kedves válaszoló írta. Köszönöm mégegyszer mindenkinek aki nem értett félre és nem ítélkezett....
2019. dec. 8. 18:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányomnak már csak az orrfolyás maradt, mint tünet, így megkapta. Előtte 1 héttel volt beteg, akkor piros volt a torka, az oltásnál már nem. Orvos megvizsgálta és beadta neki.
2019. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
NEM!
2019. dec. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!