Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Alacsony növésű lesz a fiam,...

Alacsony növésű lesz a fiam, ha mi 170 és 150 “magasak” vagyunk?

Figyelt kérdés

Én 170

Feleségem 150


Az ő családja:

Anyós 153

Após 170

Nagymama1: 155

Nagymama2: 160

Nagypapa1: 175

Nagypapa2: 195

Lánytestver: 155


Az én családom:

Anya 170

Apa 190

Mama1 151

Mama2 170

Papa1 175

Papa2 190

Fiútestvér 185


Ezek alapján vajon milyen magas lehet majd a fiam? Nagyon félek, hogy benne van a pakliban az Anyja 15X cm magassága. Azt se szeretném ha a kettőnk átlagaként 160 centis lenne. Sajnos az én alacsonyságommal megtapasztaltam minden negatívumot a nők terén (egy visszautasítási indokot kaptam mindig, hogy alacsony vagyok) és munka terén is (a legjobb vagyok a szakmámban, de főnöknek mindig 180-200 magas férfiakat neveznek ki, mert állítólag ők sugároznak vezetői megjelenést). Bár mindig az Anyámhoz hasonló vagy magasabb nők tetszettek, de alacsonyat kellett keresnek aki szóba áll velem.

Vajon mi vár a fiamra? Létezik valami kezelés amivel biztosan magas lesz? Hallottam egy focistáról aki töpszli volt a kortársaihoz képest de kapott egy biztonságos, legális szert az orvosoktól és 10-15 centit nőt.

Van valami tapasztalat ezzel kapcsolatban?


2020. jan. 30. 08:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az lenne a legjobb, ha a saját frusztrációdat nem örökítenéd át a gyerekedre.


Másrészt kérlek, meséld már el ezt a feleségednek, hogy csak megalkudtál vele, valójában nem is tetszik, hadd keressen egy tisztességes férfit.


Ami szigorúan a kérdést illeti: lehet, hogy akkora lesz, mint te. De az is lehet, hogy magasabb. Létezik visszatérés az átlaghoz. És nem érdemes bizonytalan szerekkel tömni a gyereket.

2020. jan. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem alkudtam meg vele, szeretem! Elárulom, hogy az összes férfinek a világon a szuper testű, szép arcú modellek tetszenek, de aztán változtatnak az igényeiken. Ha hiszed ha nem. Ha most idejönne bármelyik tisztességes apukához egy Bella Hadid, Palvin Barbara vagy Candice Swanepoel, mindegyik elgondolkodna, csak maximum az asszony előtt szidnák őket, hogy milyen mű nők és nem is csinosak. Ez így van hidd el, de gondolom nőként nehéz lehet ez :)
2020. jan. 30. 09:29
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Sajnálom a feleséged. Amúgy nem magasságfüggő a szerelem, legjobb barátnőm 182 centis modellalkat férje pedig 168 centi, dagi.. Mégis tök jól összeillenek már vagy 10 éve 2 gyerekkel. Egyébként általában a nagyszülőkre utnek vissza az unokák, pl a fiúk az anyai nagyapjukra. Általában. Gondolom a feleséged is jobban kibékülne egy Chris Hemsworth típusú és MAGASSÁGÚ férfivel mint veled.
2020. jan. 30. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Kettőtök átlaga plusz 8 centi, tehát 168 a hivatalosan várható magassága. De mivel feltűnően magas nagyapák is vannak, bőven lehet ennél jóval magasabb is.

Egyre kell figyelni, ha nagyon korán kezdene serdülni, az rosszat tesz a végmagasságnak, tehát meg kell nézetni gyermek-endokrinológussal. Ha átlagosan, vagy a kortársainál később serdül, akkor magasabb lehet.

2020. jan. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a baj, hogy rövid a gerinced, hanem hogy takonyból van.
2020. jan. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan ilyen hülyeséggel foglalkozol? Ennyire számít neked a külsőség? Nekem ilyen eszembe se jutna milyen magas lesz.

Es ilyen önértékelési zavarral küzdő emberek vállalnak gyereket... előre sajnálom miket fogsz még kiagyalni

2020. jan. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet eőre tudni. Több olyan családot is ismerek, ahol mindenki magas vagy átlagos, de a valahányadik gyerek nagyon alacsony lett, és olyat is, ahol alacsony szülőknek lett kifejezetten magas gyereke.

És nem attól függ egy ember értéke, milyen magas, meg nem is verseny, hogy kinek a gyereke nagyobb. Sok olyan gyerek van, aki átlagos vagy nagy születésétől, aztán serdülőkorban lemarad, és van, aki végig kicsi, aztán hirtelen megnyúlik. Úgyhogy majd 12-16 éves kora között megtudod, ha neked fontos, drukkolhatsz magadban, de ne hergeld ezzel a témával.

2020. jan. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem lehet tudni.

Nálunk apám olyan 175 cm körüli, anyám 165 kB. Két nővérem 150-155 cm magas kB, én 172.

Férjem anyja kB 160 cm, apukája max 170. Férjem is 170 cm, de a bátyja 180.

Szóval bármiből lehet bármi.

Férjemet sose zavarta a magasság, semmi hátránya nincs belőle

2020. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Aki pozitívat írt annak köszi! És igen, a feleségemnek pont Chris Hemsworth tetszik, nem is csinálunk ebből titkot. De attól még engem szeret, velem van és nem akarna mással lenni! Sajnos sokan azt hiszik pl túlsúlyos nőként hogy a párjuknak csak ők tetszenek és undorodnak a “csontkollekcióktól” de a férfiaknak megvan az a tulajdonsága hogy azt mondják amit a nők hallani akarnak, legalább a béke érdekében :)
2020. jan. 30. 14:03
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Norbi követe vagy esetleg?
2020. jan. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!