Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 5 éves kislányom elég husis....

5 éves kislányom elég husis. Ma vettem észre h nagyon piros a nunija belül . A hüvely bemenetnél nedvesnek tűnik. Bekentem neki sudocremmel. Gyerekorvos távgyógyítást csinál. Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés

#Piros nuni #nedves hüvelybemenet
2020. ápr. 20. 23:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Kamilla ulofurdo minden este. Kb 1 het utan figyelgesd javult e. A sudocremmel ovatosan mert nagyon hamosit, nehogy osszenojjon neki. (Sajnos ez sok kislanynal gondot okozott a sudocrem es tarsai miatt) hasznald ha doki mondta, csak minden este szepen ki kell torolni
2020. ápr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Normális hogy fénylik a hüvelyénél? :( Félek nehogy fertőzése legyen :( bár nem viszket, nem csíp neki
2020. ápr. 20. 23:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Lányomnak éppen most volt ilyen, belül pirosabb volt a hüvelybemenet, mint általában, pelusos, így észrevehető volt, egy 5 évesnél nekem nem tűnne fel, aztán húgyúti fertőzés lett belőle, eleinte büdös volt a pisi, majd láz, hányás, a kórházban kötöttünk ki. Nem tudom mit csinálj, nekünk javasolták, hogy, töröljem le jóddal, de nem próbáltam, mert most nem piros.
2020. ápr. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Fürdetés után lefeküdt az ágyra amíg előszedtem a pizsijét. Öltöztetés közbe vettem észre :( az a baj, hogy szagokat egyáltalán nem érzek így a vizelet szagábol nem tudnék következtetni :(
2020. ápr. 20. 23:39
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
3# es kerdezo, NE hasznalj jodot, meg veletlenul sem. Nagyon fajdalmas, csip. Hasznalj inkabb Betadint, az a jod nem csipos-fajdalmas formaja.
2020. ápr. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Annak alapján amit írsz, ez elég fertőzés gyanús.
2020. ápr. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Mi ugyan igy jartunk. Canesten es Sudot kevertem ossze azzal kentem neki.

Nagyon fontos minden bugyit alaposan fertotlenits ki, hypo minden johet. Vasald is!

Tobbszor csereljetek bugyit naponta mert a nedves bugyi miatt meg jobban elterjed.


Ha 2 napon belul nem javul akkor kerj gyogyszert a gyerekorvostol.

A jod semmit sem er, csak uvolteni fogna gyerek.

2020. ápr. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Előfordulhat h.elkapott valamit,viszont a hüvelyénél én nem merném bekenni,olyan krémmel ami nem jó ha bele megy a hüvelyébe.Lehet ezzel csak ártasz.
2020. ápr. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Van ilyen jódos hüvelyfertőtlenítő tabletta, rohadtul nem csíp belül sem, nemhogy kívül.


Én azt vennék és annak egy részét oldanám fel külső áttörléshez.

2020. ápr. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én meg inkább megkérdeznék egy gyermek nőgyógyászt a sok kísérleti cucc helyett.
2020. ápr. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!