Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Diéta esetén ha a rizst és a...

Diéta esetén ha a rizst és a főtt krumplit nem fogadja el a gyerkőc csak a ropit eszi azzal nem ártunk? Az is megfelelő lehet?

Figyelt kérdés
Láz és hasmenés miatt kell a diéta.
2020. júl. 28. 11:05
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

A ropi tökéletes, mert kímélő és sós, igyon mellé sok folyadékot.


A főtt rizst meg krumplit magában én is rühellem, megértem a gyereket :)

2020. júl. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

A mi orvosunk szerint nem kell diétázni betegen, ez valami retró szokás, amiről bebizonyosodott, hogy nem szükséges.


Másik orvos írása erről:

[link]

2020. júl. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
67%
Adj neki amit szívesen eszik. Ha ropit akkor azt, ha rántott húst akkor azt. Mindegy, nem fog rontani az állapotán bármilyen étel, sőt. Nyilván ha pl vmi étel váltja ki a gondot (allergia) akkor nem adsz olyat, de gondolom a kérdés nem erre irányult.
2020. júl. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is azt mondta az orvos hogy hülyeség a diéta. Ha diétázik, nem tud mivel távozni a szervezetéből a betegség. Kell annak is alap, hogy ne a bélrendszerben pangjon csak.

A fiam ilyenkor mindenből azt evett amit elfogadott, leves, második, épp ami tetszett. Emellett sós chips vagy ropi a só miatt. Mellette normaflore és általában elmúlt az egész 2 nap múlva.

2020. júl. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!