Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ovis gyerek ételnek mi mulassz...

Ovis gyerek ételnek mi mulassza el leghamarabb a náthát?

Figyelt kérdés
Tavaly minden második héten beteg volt, de nem jelentett gondot, hogy itthon kell vele lennem mert még nem dolgoztam. 2 napja jár, de már szürcsög az orra. Tengervizes orrsprayt fujok, majd szivatom aztán nasivin vagy xilomare orrspray. C, D vitamint adok illetve multivitamint. Sinupretet többször próbáltuk tavalyi évben de szinte semmit nem használt. Félek ha megint az megy mint tavaly akkor nem sokáig tudok dolgozni. Májusban kiderült, hogy allergiás, Lordestint azt szedi folyamatosan meg ha szükséges Mometason orrsprayt fujok neki.

#Betegség, meghűlés, nátha, orrfolyás,
2020. szept. 2. 16:25
 1/5 A kérdező kommentje:
*ovis gyereknél ezt akartam írni, átirta a telefon
2020. szept. 2. 16:26
 2/5 A kérdező kommentje:
+ mézes citromos teát adok neki itthon
2020. szept. 2. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat, pont a nathara mondjak, hogy gyogyszerrel 1 het, gyogyszer nelkul 7 nap. Szerintem a fentieknel tobbet nem tehetsz. Megelozes megfelelo higienias szokasok mellett is nehéz kisgyerekes kozegben. Vitaminokat mindig kapja, vagy csak a beteg idoszakban? Gyümölcsöt, zoldseget mennyit eszik?
2020. szept. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mire allergiás? Ha parlagfűre, akkor szóljál bent, amiatt ne maradjon ki.
2020. szept. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudjuk, hogy mire mert azt mondta a fül orr gégész, hogy várjuk meg a szeptember végét és ha még akkor is allergiás akkor legyen csak allergia teszt, addig meg Lordestin
2020. szept. 2. 18:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!