Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kiutáltak a munkahelyemen...

Kiutáltak a munkahelyemen mert a lebetegedett gyerekemmel voltam két napig?

Figyelt kérdés
Nem elég, hogy 1 hónapja dolgozok az adott cégnél, de még most rossz szemmel is néznek rám a gyárban. Sajnos a kisgyerekem lebetegedett és 2 napig otthon kellett vele lennem mert nem tudtam máshogy megoldani a dolgot. Azóta a gyárban kibeszélnek a hátam mögött meg szóba se állnak velem. Így szinte kínkeservesen telik le egy műszak, hiába mondtam a munkatársaimnak, hogy a gyerekemet kellett ápolnom, nem hiszik el.... legszívesebben ott hagynám azt a helyet, de szükségem van a pénzre.
2020. okt. 11. 21:43
 1/9 anonim válasza:
16%
Szia én nyár közepén hagytam ott a munkahelyemet, mert velem is köcsög volt pár kolléga. Mondjuk nekem nincsen gyerekem, meg csajom sem volt még közel 30 éves férfi létemre és ez miatt beszólt nekem az egyik tőlem két évvel fiatalabb kollégám és kettyósnak nevezett engem meg a hozzám hasonló helyzetben levő férfiakat akiknek még nem volt nőjük. Engem meg érzékenyen érintett ez a beszólás, mert korábbi munkahelyeimen és a gimnáziumban is kaptam sok beszólást másoktól a kinézetem, vagy egyéb dolgok miatt, szóval most én sem dolgozok. Majd nem sokára lesz pár millióm, mert anyám eladta az egyik házunkat, meg kapok havonta ilyen aktív korúak ellátásának nevezett kis 27 ezer ft-os támogatást, oszt ennyi. Én olyan helyen nem dolgozok, ahol nekem beszólnak.
2020. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Sok helyen geczik az emberek. De ne vedd magadra, ne emészd magad ilyesmin!
2020. okt. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem kell magyarázkodni. Egyszer megmondod, aztán aki nem hisz neked, nyalja ki a s..ed.
2020. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Jajj a gyárakban ahol sok no dolgozik egy szakban rettenet tyúkól hangulat bír elszabadulni. Szard le.
2020. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

Én szintén voltam női dolgozó gyárban. Ismerem a közösséget velejéig, a kolléganők tényleg hihetetlenül primitívek és szemetek tudnak lenni, de azt még nem gondolnám, hogy emiatt kezdenek ki valakit.

Akit ilyennel kezdenek ki, azzal más probléma is szokott lenni. Nem ismerlek kérdező, és noha semmi közöm hozzá. De nem lehet, hogy valami még van a dologban? Munkamorálod, kinézeted, főnökkel való kapcsolatod? Általában ezek szoktak lenni a tyúkoknak a nem tetsző dolog. Szerintem a két nap táppénz csak a hab a tortán nekik.

2020. okt. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyárakban mindig utálnak valakit. Ezeknek a nőknek élete sincs, alig várják, hogy lehessen csámcsogni valamin. Főleg az idősebb korosztály. Szét kell csapni köztük, ne hagyd magad.
2020. okt. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 babyboom567 ***** válasza:
53%
Tudom rossz érzés, de dolgozni jársz oda, azért hogy pénzt kapj, nem barátkozni.Sajnos ilyen visszamaradottak az emberek.
2020. okt. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gyárban, de ilyen jellegű helyen voltam 4 hónapot. Na ott olyanokért beszóltak nekem hogy csak lestem (pl minek lógok (érettségiztem, csak 2 napot nem voltam összesen))
2020. okt. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem azért utáltak ki, mert terhes lettem. Nem kell velük foglalkozni.
2020. okt. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!