Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 10 hós nátha majd hurutos...

10 hós nátha majd hurutos köhögés?

Figyelt kérdés
Nos! A kicsi elkapta a nagytól. Mindkettő náthával kezdte majd jött a hurutos köhögés. A nagy kaphat rá gyógyszert, de a kicsire mindig azt mondja doki majd elmúlik. Félek hogy egy sós orrspray nem elég. Hasznos tanács? Sinupret vagy valami? Baby luuf balzsamot kenek rá már pár napja, de nagyon féltem. Így nem megy rá a fülére?
2021. szept. 14. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
2 éves kor alatt nem nagyon lehet semmit adni a köhögésre, talán sinupretet, nem feltétlen megy rá a fülére, vagy bárhová, szívd ki mindig az orrváladékot.
2021. szept. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Orrváladék mehet rá a fülére, a köhögés az nem. Minél többet szívd az orrát, igyon sokat és levegőzzetek.

Sajnos többet nem tudsz :/

A legtöbb köptető 3 éves kortól adható. Nurofent meg úgysem adsz neki, mert nem lázas.

Az én fiamnak volt 2x fülére húzódott nátha, pici volt még bölcsis és a fül fájdalomkor kapott gyógyszert, előtte nem. Azelőtt nekünk is csak az orrszívást mondta a doki.

2021. szept. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is megfázott,semmit nem adtak.Orrspray,c vitamin.Kettő éves lesz decemberbe.
2021. szept. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!