Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 3éves kislányom már harmadik...

3éves kislányom már harmadik hete beteg. Megfázással van itthon. Kicsit már kétségbe vagyok esve hogy nem javul. Mit csinálhatnék amivel segíthetném a gyógyulast ?Az orra folyik és köhög. Ennyi. Az állapota se nem romlik,se nem javul.

Figyelt kérdés
A doki utasításait követem csak esetleg tehetnék még valamit? Amit jap: Prospan szirup,cetizirin csepp,calcimusc,orrszívás,salvus víz a párologtató a,méz,mézes tea. Aludni tud.Nem értem miért nem gyógyul.
2021. okt. 6. 05:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen, nálunk ugyanez van sőt én is elkaptam és két hete beteg vagyok... Szerintem ha orvos is látta nincs nagyobb gond. Vitamin, egészséges ételek, sok folyadék és pihenés. Jobbulast!
2021. okt. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Szintèn


Ma akarom újra a dokit hívni..

Kicsit azt hiszem èn paràzom túl, de korábban nem volt beteg..

így mikor mehet vajon oviba?

A szövődmènyek, amik a hosszú betegség következménye lehet is aggasztanak.

Közben nekem van kicsi, ő még rosszabb állapotban van.

Az a helyzet, hogy épp annyira beteg a nagy, hogy így én mennék dolgozni.

Csúnya orrváladéka van.. néha köhög

Làza nincs.

Ha ez így marad tavaszig?

2021. okt. 6. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

2. Vagyok

Jah közben nyilván én is beteg lettem.

De nekem már lázzal, stb antibiotikum lett a vége

2021. okt. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Doki és valószínűleg antibiotikum.
2021. okt. 6. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy csak akkor akar pihenni ha megy a tv. De egész nap csak nem mehet hogy ágyban maradjon.
2021. okt. 6. 06:58
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Most mindenhol ez van, és mindenkinek elhúzódik ez a nyavaja.
2021. okt. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs nagyon rosszul és tényleg csak az orra folyik meg köhög nem is kell ágyban maradnia. A pihenés nem egyenlő az ágyban fekvéssel. Sajnos most ilyen "szezon" van, nálunk is 2 hetet volt egyhuzamban beteg, ugyan ezzel. Most gyógyult meg, a csoportból meg van aki most esett bele...
2021. okt. 6. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lázas, bágyadt, csak elhúzódó köhögés, de jól érzi magát, nem kell ágyban tartani. Mehettek sétálni is friss levegőre parkba vagy természetbe (persze ne tömegbe játszótérre). Sajnos van olyan, hogy ha netán van egy alap hajlam allergiára vagy asztmára, akkor akár egy hónapig is köhöghet más tünet nélkül egy-egy megfázás után. Mi rendszeresen ezt játszottuk olyan évente kétszer-háromszor, hogy max. egy hét betegség, s utána sok hét jobb-rosszabb köhögés némi orrfújással, amíg most derült ki a porallergia.
2021. okt. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 1,5 évesnek hozta haza a nagy az oviból.

A pici lánnyal 3 hétig kűzdöttünk, mire elmúlt (rátett h a foga is jön, ilyenkor aztán hajlamosabb elkapni) a nagynak is 1, 5hét volt mire kikupáltam.

Pedig ő gyorsan túl szokott lenni rajta.

Baby luffal kentem őket.

Én köptetőt adtam, mert hurutosan köhögtek.

Tengervizes errsray, orrszívás.

Párásítás

Meg sokat voltunk kint. Attól jól megondilt az orruk, illetve kint nem is köhögtek annyit

2021. okt. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ez sajna ilyen, az első két évben minden létzető dolgot elfog kapni. Jobb esettben ti nem. De mi mindent is elkaptunk tőle amit ő is.

Idővel könnyebb lesz. Ha csak úgy marad ágyban akkor lehet egy két napig tévével az ágyban. Semmi baja nem lesz

2021. okt. 6. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!