Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kinek melyik infra érintésment...

Kinek melyik infra érintésmentes lázmérő vált be?

Figyelt kérdés

Ami tényleg pontos, és megbízható?

Ár nem számit


2021. okt. 25. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én csak olyat tudok, ami nem vált be, de hátha az is segít: Braun NFT 3000. Olyan ritka hülyeségeket mér, hogy idegzsábát kapok tőle minden alkalommal. Jellemzően jóval magasabb értékeket mutat a valóságnál, több hőmérővel is összemértük már. Sajnos még a babánk születése előtt vettük 23000 Ft-ért, nem tudván, hogy 1 éves kor alatt nem is szabad homlokhőmérőzni, mert még nem stabil a baba hőháztartása és a bőr hőmérséklete nagyon ingadozó és köze nincs a test hőmérsékletéhez. Ezt a gyerekorvos minden oltásnál külön kiemeli, anélkül hogy tudná, hogy valóban van a háztartásunkban ilyen eszköz... Úgyhogy kénytelen voltam venni egy rugalmas végű digitális lázmérőt és azzal bénázok a végbélben.
2021. okt. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2021. okt. 26. 23:14
 3/5 anonim válasza:
100%
Nem tudom, én is 15 ezerért vettem, de 35.2 mutat. A higanyos meg 36.6-ot...
2021. okt. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk meg fordítva: a Braun állandóan 37 feletti értékeket mér, minimum fél-egy fokkal többet a többinél (higanyos, digitális stb.). Plusz kis időintervallumon belül ismételve a mérést képes tökmás eredményt produkálni.
2021. okt. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott ez a kérdés, amikor a napokban egy 37,7 fokos hőt az #1 válaszban említett paranoiás eszköz 39,1-nek jelzett, persze vörös háttérvilágítással - a hatást fokozandó, de csak az értetlenkedésem sikerült fokoznia, biztos voltam benne, hogy 38 alatt vagyok, ahogy azt a hagyományos lázmérő is megerősítette.
2022. jan. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!