Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Horghurut segitseg? Masfel...

Horghurut segitseg? Masfel eves kisfiam 1 honapja kohog, voltunk korhazban, horghurutot(bronchitis) allapitottak meg, mar jobban volt kiengedtek. Erre ma ugy latom megint kezd nagyon kohogni. Ventolint nem adtak itthonra, mert szerintuk mar nem kell.

Figyelt kérdés
Inhalatort sehol nem kapok..van hideg parasitom, salvust teszek bele es ele ultetem az miben mas mint az inhalator? Milyen gyogyszert tudok a parasitoba tenni? Mivel tudok segiteni, hogy ne essen vissza? A gyogyszert pl. Kataflam csepp kihanyja..

#bronchitis #Horghurut
2021. nov. 18. 15:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Inhalátort bárhol kapni, gyógyszertár, Aldi, lidl(idoszakosan), gyógyászati segédeszközöket, vagy rendelsz a névről


Párásítóba nem lehet és felesleges is gyógyszert tenni.


Ventolint a háziorvos is ír fel

2021. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*Segédeszköz bolt, vagy rendelsz az internetről
2021. nov. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Antibiotikum megoldaná amennyiben baktérium okozza
2021. nov. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Inhalátort bárhol lehet kapni én konkrétan a media marktban vettem.
2021. nov. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!