Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Rotavírus elleni oltás után,...

Rotavírus elleni oltás után, ha bukik a baba, akkor az nem szívódott fel, igaz?

Figyelt kérdés
Bukós babám van, ma kapta az első rota elleni oltást. Az oltás előtt másfél órával etettem meg, még pont azelőtt bukott egy kicsit, hogy megitatták volna vele, ez már egy órája volt, azóta szerencsére még nem büfizett vissza semmit. De elő szokott fordulni, hogy még a következő evés előtt is visszajön még egy pici...ha így lenne akkor a rotarixnek nem volt ideje felszívódni? Elfelejtettem rákérdezni..😩
2022. jan. 4. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk azt mondta a doktornő, hogy ha egy óra eltelik, akkor már jók vagyunk.
2022. jan. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ezzel a kérdéssel simán vissza tudsz telefonálni a dokihoz.
2022. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nekünk is azt mondta, hogy akkor van gond, ha szinte rögtön visszabukja. Egy óra elteltével már kellően felszívódott, ne aggódj.
2022. jan. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Az már úgy jó lesz!


Arra figyelj, hogy most pár napig-hétig fertőző lesz a kakija.

2022. jan. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!