Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2.5 ki adatta be az agyhártyae...

2.5 ki adatta be az agyhártyaelleni oltast?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2.5 eves es szeretnem neki a vedooltast .. nagyon félek igazabol magától az oltastol is mivel mar nem kisbaba es altalaban akkor szoktak beadni ha jol tudom,de a betegsegtol megjobban felek es mielott meg elkezdene az ovit szeretnem de nem tudom ilyenkor is be adatta e mar valaki es lett e valami mellekhatasa ? Orvost persze kerdeztem mar de ebben a covid helyzetben foleg ,nem hogy kerdesekre valaszt adni ,de normalisan meg se vizsgaljak szegeny gyerekeket se (tapasztapat) kivetel ha fizet az ember akkor talan emberszámba veszik

2022. jan. 14. 01:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A Bexseróra gondolsz? Az orvosunk elmondása szerint azért érdemes csecsemőkorban beadatni, mert akkor lenne a legveszélyesebb elkapni a baktériumot. Maga az elkapás veszélye persze csak nő a közösségbe kerüléssel; de a betegtájékoztató alapján felnőttek is olthatók a Bexseróval, így nem tűnik úgy, hogy el lennétek késve.
2022. jan. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom 3 évesen kapta, semmi baja nem volt.
2022. jan. 14. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1,5 évesen kapta, nem volt semmi oltási reakció.
2022. jan. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

A doki emgem lebeszelt.

Annyira ritka h felesleges ovis korra mar oltani. Csecsemokent meg latta volna ertelmet.



Inkabb a covidon gondolkodj a gyereknek lassan itt a 3-6 eves oltas is...

(Ironia volt ha nem esett volna le) 😅🤣

2022. jan. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat 😊 utolso, gondoltam hogy vicc, es el is mosolyogtam rajta 😗

Engem is folyamat lebeszelnek rola a csaladba, ugyan ezt mondjak hogy ritka es a kotelezon kivul minek a tobbi.. de en ha lazas beteg rogton a legrosszabra gondolok hisz olyan veszelyes

2022. jan. 14. 08:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!