Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szülők, bébiszitterek, óvónők,...

Szülők, bébiszitterek, óvónők, tanárok, ti el szoktátok a gyerekek nátháját kapni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 21. 12:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Fiam október óta bölcsis. Eddig nem kaptunk el semmit, most viszont én is és a férjem is letaknyosodtunk vele
2022. jan. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Egyszerre lettetek betegek?
2022. jan. 21. 12:50
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Először a gyerek 2 napra én majd másnap a férjem is.
2022. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 17, a lányom 8 éves. Eddig nem igazán kaptunk el semmit, kiskorukban sem. Bár lehet, hogy egyszer-egyszer előfordult, de csak enyhébben. Összességében nem jellemző. De a gyerekek sem kapták el egymástól, pedig sose voltak elkülönítve.
2022. jan. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyermeknevelő vagyok, nagyon ritkán szoktam bármit is elkapni, de a szülők folyton dögróváson vannak, hogy ilyen csúnya kifejezéssel éljek.


Ovi is működik nálunk, az óvónők egyik betegségből a másikba esnek. Már nagyon sajnálom szegényeket, mert hónapok óta betegek (torokfájás, orrfolyás, láz, köhögés, és ezek ismétlődnek).


De nálam a bölcsi sem tud feltöltődni 11 gyerek jár(na) a csoportomba, de szeptember óta 5 és 8 gyerek között mozog a létszám.


Vagy a szülők fertőzik meg a gyerekeket, vagy a gyerekek őket.

2022. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5-ös köszi, gondolom a szülőnek meg ilyen állapotban kell mennie dolgozni? Vagy csak panaszkodni szoktak, hogy megint betegek?
2022. jan. 21. 12:58
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tanár vagyok,egy tanévben kb egyszer kapok el valamit. Néha előfordul, hogy pár reggel kapar a torkom, aztán nem lesz belőle semmi, gondolom mert folyamatos edzésben van az immunrendszerem.

A covidot pl múlt januárban egyből benyeltem egy gyerektől, most az omicront is (3 oltással, enyhe tünetekkel), erre valamiért fogékony vagyok.

2022. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Pályakezdőként bölcsiben 1 évig állandóan beteg voltam, aztán megszoktam a bacikat. Eljottem szülni, mikor visszamentem dolgozni újra kellett kb egy év, viszont utána szinte soha semmit nem kaptam el komolyabban. Aztán lediplomaztam, átmentem oviba dolgozni, ott újra, de csak kb 2-3 hónapig. Mikor a szervezet hozzaszokik a csoport bacijaihoz, akkor már nincs gond.
2022. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
8-as és ilyenkor mentél náthásan dolgozni?
2022. jan. 21. 13:41
 10/16 anonim ***** válasza:
Október óta jár bölcsibe a kisfiam, rendszeresen elkapok tőle én is mindent. Mondjuk azt is hozzá kell tenni, hogy klinikán dolgozok, szóval nem biztos, hogy minden tőle jön, de gyakran vagyok beteg. Pedig már előtte is 5 évig itt dolgoztam és talán 2x lettem beteg az elején.
2022. jan. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!