Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Orrmandula műtét? Magánúton...

Orrmandula műtét? Magánúton mennyibe kerülhet vajon?

Figyelt kérdés
Szóval, röviden... 4,5 éves kislányom sajnos sűrűn beteg (kb. minden második héten itthon van egy hetet légúti fertőzéssel). Sajnos nagyban a hatalmas orrmandulája a ludas, amit ki kellene vetetnünk, de jelenleg ugyebár erre nincs lehetőség a vírushelyzet miatt. Ma az óvodában azzal fogadott az óvónő, hogy a logopédus javaslata az lenne, magánúton induljunk el, magánkórházban biztosan van lehetőség műtétre. Mikor felhoztam, hogy ez kicsit "zsebbenyúlós" lenne, amire nem biztos hogy mindenkinek telik, az volt a válasz, kell szólni családtagoknak, és úgy összedobni az árát. Hozzátenném, tb alapon már voltunk kivizsgáláson, az ottani doktornő nagyon kedves volt, alapos, mindent részletesen elmondott, szóval az is megvan, ki fogja műteni, ha végre lesz rá lehetőség. De ma ez az óvodai beszélgetés konkrétan úgy jött ki, mintha engem nem érdekelne a saját gyerekem egészsége, amiért nem szeretnék magánkórházba menni a gyerekemmel egy vagyonért. Szóval puszta kíváncsiságból, valaki legalább tudna súgni magánkórházban való orrmandula műtét árában?

2022. febr. 2. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Medicoverben 350.000 Ft volt
2022. febr. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Tragédia ami most az állami eüben van, mondom ezt benne dolgozóként.


Az én fiamnak herevízsérv műtétre lenne szüksége és nem csinálják meg a covid miatt. Magán úton 500e körül van. Ki tudnánk köhögni, és bizony lehet, hogy ez lesz a vége.. de nagyon fog fájni ez az összeg.

2022. febr. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
23 éve kísértenek az akkori orrmandulaműtétem módszerei és körülményei, szóval magam részéről inkább éheznék egy évig, mint az állami még egyszer
2022. febr. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Kettes, urológiai-nefrológiai műtét előtt állunk ki is. Ti hol csináltatjátok? Melyik intézményt kerestétek meg?

Menekülünk mi is az állami kórházból.

2022. febr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
El is küldeném a francba az ilyen óvónőt. A tb sincs ingyen, minden hónapban fizeted és van ahol nagyon jól megcsinálják tb alapon is. Én biztosan kivárnám.
2022. febr. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Amint írtam, egy nagyon alapos, kedves doktornő műtené. Tényleg aprólékosan beszámolt a műtét minden részletéről is, amikor voltunk. Az itteni kórház gyerekosztályát is ismerjük már, így az se lenne annyira "idegen". Helybe is van. És az óvónő egyszerűen nem értette, vagy nem akarta érteni, miért nem dobja össze a család a műtét árát. Meg legalább menjünk el erre a magánrendelésre, amit ők ajánlanak /hozzátenném nem is helyben van/, és voltunk fül-orr gégészeti kivizsgáláson novemberben, tudnak róla.
2022. febr. 2. 18:43
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#4

Mi a Szent János kórházhoz tartozunk területileg. Épp jövő héten megyünk újabb kontrollra, de ha most is csak széttárják a kezüket hogy "hát majd ha nem lesz covid", akkor még megpróbálok futni egy kört a Heim Pálban, ahol talán tudok intézni egy kis hátszelet, de ha ott se járunk sikerrel akkor megyünk magánba. Eddig még csak a Róbert Károly magánkórházat néztem, hogy ott elvégzik gyerekeken is a műtétet. De majd még szét nézek máshol is.


2-es voltam.

2022. febr. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

2-es válaszolótól kérdezném:

Neked mint eü dolgozónak (és témában érintettnek is) mi a véleményed, mikor oldhatják fel ezeket a műtéti tilalmakat?

2022. febr. 3. 08:15
 9/13 anonim válasza:
72%
Az mi,hogy a virushelyzet miatt nem mütenek???
2022. febr. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%

Ne is mondd. Nekünk most szerdán mondták azt a kórházban, hogy a vírus miatt csak a fontos műtéteket tartják meg, a miénk az az.

És ez a gyerekosztály. Valószínűleg egyik gyerek sem viccből műtétre.Minden szülő szeretne azon túl lenni amit csak lehet.

2022. febr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!