Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Más óvodás gyereke is ilyen...

Más óvodás gyereke is ilyen sokat beteg mostanában?

Figyelt kérdés
Már középsős de ez az idei év borzalmas. Hányás hasmenés, covid, bakteriàlis nyavajàk vagy épp csak úgy karantén mert kontakt. 5 éves de többet van itthon mint az óvodában hiába a vitamin meg sok levegőzés stb. Munkahelyemet is inkább otthagytam 1 hónapja, mert már szégyeltem mindig tàppénzre menni, rendesen kiutàltak ez miatt, mondjuk azóta már el is küldtek volna szerintem.

#Gyerek, betegség, óvodás,
2022. febr. 18. 16:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
70%

3. Hete van itthon a lányom.


Előtte 1 hét itt 1 ott



A szomszéd gyerek 7!!! Hete nem jár


Megy 1 napot, másnap menni kell érte, hogy folyik az orra vagy köhög.. nem engedik járni.



Úgyh igen

Ez a tapsztalat a csoporttàrsaknál is

2022. febr. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
41%
Nem. Egyszer volt beteg októberben, egyszer volt karantén. Azóta oltva van, így a legutóbbi karantén mar rá nem vonatkozott. Covidot a bölcsis testvére ugyan hazahozta, de ő nem kapta el oltva, végig negatív volt és tünetmentes.
2022. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Nem jàr a gyerekem.
2022. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 NTBS ***** válasza:
58%
Ilyenkor "télen" sok gyerek beteg. És az sem tesz jót, hogy egyik +8 másik nap -6 fok van.
2022. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%

Igen!! Az én lányom is középsős és tavaly is egyfolytában beteg volt, de ebben az évben egyszerűen szó szerint többet volt itthon mint oviban. Tavaly előtt szeptember óta, mióta csak elkezdtük az ovit, mindössze egyetlen hónap volt a maximum, amit zsinórban végig tudott járni oviba. Két hetente megbetegszik. Általában náthás, de utána még hetekig köhög.

Már egy rakás gyógyszert felirtak neki, végül elvittem fül orr gégészetre és ott beigazolódott a gyanúm, meg van nagyobbodva az orrmandulája és ELVILEG az csinálja a feszkót. Még várjuk, hogy hatásos e neki az orr spray kúra a mandulaja miatt, hátha meg lehet menteni és nem kell kivenni, de azt mondták ha ez ilyen régóta így megy, akkor kicsi a valószínűsége.

2022. febr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen.Bar novemberben és decemberben egész végig ment,de már a januart úgy kezdte hogy itthon kellett fogni, aztán járt 3 hetet, utánna egy hét ovi, aztán megint taknyos, aztán 1 hét itthon,4 nap ovi és ma már megint taknyos, hányt úgyhogy itthon maradt.
2022. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
És ti így hogy tudtok dolgozni? Már aki nincs otthon eleve kisebb gyerekkel. Mert nálunk még nagyszülők is dolgoznak. Férjemmel meg már felváltva se győztük a táppénzt pedig csak 1 gyerek van
2022. febr. 18. 18:31
 8/19 anonim ***** válasza:

5ös vagyok, sehogy :')

Nem merek elmenni dolgozni, mert ha én két hét után tappenzre mennék, páros lábbal rúgnának ki

2022. febr. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Szerintem egy darabig én se fogok sehová mert semmi értelme
2022. febr. 18. 19:09
 10/19 anonim ***** válasza:
51%
Szeptemberben kezdte az óvodát. Szeptemberben folyt 4 napot az orra, novemberben 2 hetet itthon volt köhögéssel, lázzal, decemberben 2x5 nap sima orrfolyás és februárban épp ma kezdett folyni az orra. Ja és február 1-11 között bárányhimlővel volt itthon. De nálunk sima orrfolyással lehet menni, így eddig 2x2 hetet hiányzott csak betegség miatt.
2022. febr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!