Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislányomnak (21 hónapos) már...

Kislányomnak (21 hónapos) már 2. napja melegkiütései vannak. Mennyi idő elteltével halványulnak, múlnak el (kezelés nélkül)? Lehet valamivel segíteni a gyógyulást?

Figyelt kérdés

A háziorvos csak fotókon látta, annyit javasolt, hogy többször legyen zuhanyoztatva. Ennyi.

Még pici korában voltak ilyen kiütései, de akkor nyár volt, jobban tudott szellőzni a bőre, hamar elmúltak.


Előre is köszönöm, ha segítesz.


2022. márc. 29. 17:27
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Ne fütsd agyon a lakást (max. 20 fok), ne adj rá túl sok ruhát (ne legyen több rajta, mint rajtad!).
2022. márc. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
47%
Túlöltöztetted. Mostantól az időjárásnak megfelelően öltöztesd, ahogyan te is épp.
2022. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem kell agyonoltoztetni , es nem lesz melegkiutese marciusban.
2022. márc. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nos, rajtam mindig több ruha van, mint rajta, én fázós vagyok, ő nem. Az egyik délutáni alvásnál (ugyanannyi ruha volt rajta, mint máskor) viszont annyira hozzám bújt, szinte belefúrta magát a melegítőmbe, hogy teljesen leizzadt szegénykém. Hát így történt, hogy MÁRCIUSBAN melegkiütése lett. Tájékoztatásul közlöm.

Remélem lesz, aki segíteni is tud.

2022. márc. 30. 07:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hoyg MILYEN HÓNAP van, hanem hogy MILYEN MELEG!

HA márciusban 20+ fokok vannak, akkor ugyanúgy leizzad, mint júnisuban azonos hömérséklet mellett!

2022. márc. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!