Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Meddig normális látni és...

Meddig normális látni és érezni a nyirokcsomot betegség után?

Figyelt kérdés
KB egy hónapja volt enyhe tüdőgyulladása kisfiamnak a doki akkor azt mondta h kell neki még 2 hét is mire elmulik.. De egy hónap telt el es még mindig látszik neki, most megint folyik az orra picit és Köhog de nem mondanám hurutosnak, hétfőn beviszem a dokihoz de addig gondoltam írok ide
2022. ápr. 30. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a gyerekorvos azt mondta, akár 1-2 hónap is lehet, függően attól nem e szed össze valamit.De mivel oviba jár sokszor beteg.Minden esetre én most két hónap után már elviszem uhn nézzenek rá, nem nagy meg ilyesmi de látszik meg mindig.
2022. ápr. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hetek is lehetnek, de van akinek megmarad pl.nekem,ez nem kóros,de évente nyaki ultrahangon ellenőrizni kell. Nekem elég egy kis vírus és már megduzzadnak, ha aggódsz nyaki ultrahangra vidd, csak az tud biztosat mondani. De szerintem semmi gond.
2022. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Évekig, évtizedekig is megmaradhat.
2022. ápr. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, kedvesek vagytok 😊. Kicsit megnyugtattok
2022. ápr. 30. 21:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!