Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A pupilla tágító csepp okozhat...

A pupilla tágító csepp okozhat allergiás reakciót?

Figyelt kérdés

A minap a szemészeten kapott az 1 éves kislányom pupilla tagito szem cseppet, 2x. Amikor végeztünk a vizsgálattal nagyon piros foltos lett az arca, először azt hittem lázas, de nem volt az. Sírt keservesen. Lehetett a szemcsepptől ilyen reakció?

Sajnos jövő hónapban megint kell mennünk, szerintetek lehet kérni a vizsgálatot a tágító nélkül?



2022. máj. 22. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Tulajdonképpen olyan anyag van benne amit mérgező növényből nyernek ki, szóval szerintem simán lehet.
2022. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyanról még nem hallottam, hogy valaki erre allergiás lenne. A sírás jogos, mert valamennyire éghet töle a szeme.

De ha allergia lett volna, ha nem ennyi lett volna, hanem komolyabbes tartósabb tünetekkel járt volna.

A vizsgálatokhoz szükséges, anélkül nem tudják megnézni, mi van a szemével.

Legközelebb ha mentek, elöször szólj nekik erröl, ök biztos tudják, lehet.

-e valami baj.

2022. máj. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Fogok mindenképpen szólni, igazából én sem hallottam még ilyenről, hogy okozna gondot, mert a férjemnek is évekig tágították. Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. máj. 22. 15:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pont azért tágitják a pupillát, hogy minden esetleg kóros dolgot eszrevegyenek nem hiszem hogy vizsgálnak enélkül.Nekem szaruhártya sérülésem volt ott is minden nezegetesnel tagitottak meg otthonra is kaptam 1 hónapra való cseppet.
2022. máj. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy ezt kapta-e, de minden gyógyszerre előfordulhat allergiás reakció. Feltétlenül mondd az orvosnak. [link]
2022. máj. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Bàrmire lehet allergias valaki. Szòlj szerintem a dokinak mar most, lehet hogy tudnak masik szert hasznàlni.
2022. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!