Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kicsit megfázott a kétés fél...

Kicsit megfázott a kétés fél éves kislányom.Ti mit adtok a gyereknek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Nem rossz a kedve,étvágya is van,de folyamatosan folyik az orra.Van valami amitől jobb lesz?
2022. jún. 2. 09:02
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam,hogy eddig nem nagyon volt beteg.Egyszer csak,de akkor orvoshoz vittem,mert magas láza volt.Egy kis orrfolyással nem vinném a sok beteg gyerek közé.
2022. jún. 2. 09:03
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Az orrát szívd neki, ha nem fújja magától ki de ennyi.
2022. jún. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sterimar orrspray,orrsziporszival orrszívás,utána orrcsepp. Meg Ambroxol köptető szirup.


Ez a minimum, különben rögtön a tüdejére megy sajnos. És hordhatom a kórházba injekcióra.

2022. jún. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Az orrspray,orrcsepp, Ambroxol vény nélküli. Amúgy meg lehet ilyenkor telefonálni is a dokinak,nem kell levinni a gyereket.
2022. jún. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Szívom az orrát,meg fújja is.Sok nem jön neki,hanem csak az az átlátszó.

Nasivin orrspray van itthon.

2022. jún. 2. 09:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Cebiont adnék, C-vitamin, meg esetleg Béres csepp. Az én lányomnak így elmúlik 2-3 nap alatt pikkpakk
2022. jún. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyma tea, szerinte semmi nem rakja úgy rendbe mint az. Régi módi és nem hittem anyosomnak, de be kell látnom h segít. Még én is iszom ha náthás vagyok.
2022. jún. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A c D vitamint adom neki.A hagyma tea biztos jó,de még a simát sem issza.
2022. jún. 2. 12:09
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!Az orvosnak telefonálás jó ötlet volt!😁

Felhívtam!Mondta h.adjam a C vitamint,naponta többször szívjam ki az orrát,nehogy a fülére menjen,mert most sok ilyen eset van.Sokat legyünk levegőn és ennyi. 😊

2022. jún. 2. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!