Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Holnap megyünk 6 éves oltàsra...

Holnap megyünk 6 éves oltàsra a lànyommal. Ezt hogy viselik a gyerekek ennyi idősen?

Figyelt kérdés
2022. aug. 29. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Én megbeszéltem a fiammal, hogy kellemetlen lesz, de ha hagyja nyugodtan, akkor nagyon hamar túl is lesz rajta. Bátran tűrte végül.


Mellékhatás egyáltalán nem volt.

2022. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Ilyen idősen már jól. Én is izgultam, de semmi cirkusz nem volt, a lányom észre se vette, a fiamnak pedig csendben végig folyt egy könnycsepp az arcán, ennyi. Utána meg mindkét alkalommal elmentünk fagyizni, ezt jó előre megbeszélni, és akkor lesz mit várni.
2022. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
A mi gyerekeink jól viselték, de a tiédért nyilván nem vállalhatjuk a felelősséget. Neked kéne tudnod, nem nekünk.
2022. aug. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert koràbban soha nem működött együtt, de 6 évesen nem fogom tudni egyedül lefogni
2022. aug. 29. 13:29
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

#3 vagyok.

Ja, hát akkor el van cseszve már régen az egész!

A mi gyerekeinket soha, még csecsemő korukban sem fogtuk le.

Ha lefogtad, csak erősítetted benne a félelmet és a kiszolgáltatottság érzését. Megágyaztál annak, hogy most is probléma legyen, de még akár 5 év múlva is egyetlen oltás vagy injekció beadásakor.

A szintén 9 éves fiam az elmúlt tanévben kapott két covid oltást is. Cirkusz nélkül.

2022. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Az én lányom sajnos tűfóbiás. Amúgy egy nagyon talpraesett, bátor lány de ha oltásról vagy infúzióról van szó pánikroham tör(t) rá.

Pár éve rátaláltunk a lip-ri kenőcsre azóta nincs semmi gond. Nekem ér pár ezer forintot a nyugalma.

2022. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%

5! Alvás közben adta be neki a doki?

2 gyerekem van de ne akard már beadni hogy egy 1-2 vagy több hónapos baba mozdulatlanul fekszik vagy éppen ül az öledben

2022. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6 köszi
2022. aug. 29. 13:52
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
Én nem szóltam neki előre. Minek stresszeljem napokig? Ott szóltunk, mire kettőt pislogott, túl is volt rajta. Egy hangja nem volt, meg sem viselte, nem is emlegeti, tényleg semmi. Nem bántam meg, hogy így csináltam.
2022. aug. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

A lányom rettenetesen félt tőle. Nagyon sírt,zokogott. Alig tudta a doki beadni,mert feszítette a karját.

De amikor a tű hegye belement,onnantól érdeklődve figyelte.

Ki érti a gyerekeket....


(Hozzáteszem, a lányom 3 hetes kora óta szerintem 50+ vérvételen van túl. Szóval ő szegénykém már retteg a tűtől).

2022. aug. 30. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!