Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Normális hogy 4 éves fiú...

Normális hogy 4 éves fiú gyerekenk nincs még cici bimbója ?

Figyelt kérdés
Hány éves korban nő ki?
2022. dec. 2. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Az még magzati korban kialakul.
2022. dec. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
17%
Az udvar meg van, csak a bimbó szerintem kesőbb lesz annyira nagy, hogy látható legyen. Szerintem.
2022. dec. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
nemtom, 2-es, az én fiamnak mindig is látható volt (a bimbó is). két és féléves.
2022. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Én ilyen gyerek voltam(lány), tinikoromig nem volt mellbimbóm, lapos volt, akkor is nagyrészt,mikor már volt mellem. Egyedül a szoptatásnál okozott egy kis gondot, ott is csak annyit, hogy a gyerekem "kiszívta", ki volt sebesedve, na onnantól lett mellbimbóm. A gyerekem 9 éves, neki is csak az udvar látszik, ráadásul lány. Ahogy néztem az apjának is ilyen, minimális-lapos mellbimbója van, és több exemnek is. Sokaknál előfordul, semmi baj nincs vele, olyan ismerősöm is van, akinek már 12 évesen majd 5 centi hosszú volt és vékony(lány). Mindenkinek más, mivel szoptatni valószínűleg nem fog, hagyd békén, jó úgy is a teste:)
2022. dec. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Már születèskor làtszani kellett volna. Ùgy làtszik neki egy àrtalmatlan mutàció következtèben nincsen.
2022. dec. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekorvost/védőnőt kérdezted már? Ők látnák is,mi a helyzet.
2022. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Tök normális a lapos mellbimbó!

2022. dec. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lapos mellbimbó…

Nekem is olyan volt, gyerekeknek is


Nekem szoptatásig maradt is ( tiniként, pubertáskor már ingerre-hideg- kijött…. előtte úgy sem)

2022. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!