Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez megint a nátha, vagy...

Ez megint a nátha, vagy fogzás is okozhatja?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6 hónapos. Másfél hete náthás lett. Folyt az orra, folyamatosan szívni kellett neki. Más baja nem volt. Kb. Szerda körül már nem szörcsögött, nem is kellett szívni neki. Kicsit dugult, arra orrsprayt használtunk, de pénteken már az se kellett.

Tegnap este viszont felébredt nem sokkal elalvás után, és hallottuk, hogy megint szörcsög. Orrspray után viszonylag nyugodtan aludt, de hajnalban nyűglődött megint. Ma már 2x megint szívtam az orrát, fehéres/átlátszó váladék, és nem is sok. De mellé brutál nyűgös is, tegnap és ma is nehezen alszik el.

A nátha tért vissza? Vagy esetleg lehet fogzási tünet?


2022. dec. 4. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ez vagy az. Ha aggódsz, kérdezz rá orvosnál.
2022. dec. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nátha is de amíg más panasza egyáltalán nincs, dokihoz is felesleges vinni.

Fogzás elvileg a felső metszőknél okozhatja, alsóknál kevésbé jellemző, de nem lehetetlen.

Ha napokon belül érződik fog íny alatt majd okosabb leszel, most csak találgatni lehet. -bár a kettő sem zárja ki egymást, foga is jöhet plusz náthás is lehet egyszerre.

2022. dec. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Annyira nem aggódom, tudom, hogy ilyen piciknél a nátha akár 10 napig is elhúzódhat. Csak az volt fura, hogy pénteken már szinte semmi baja nem volt, most meg megint taknyos szegényke.
2022. dec. 4. 12:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem van egy barátnőm,az ő kislánya mindig taknyos volt,ha fogzott,más baja nem volt.Szóval akár az is lehet.Náluk csak sima átlátszó váladék volt,ha színe van,szerintem inkább betegség.
2022. dec. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!