Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » A cetirizin szokott hasznalni...

A cetirizin szokott hasznalni nektek (gyereketeknek) megfázás ellen? Mennyi ideig adjátok? Mennyire hatékony?

Figyelt kérdés

2022. dec. 30. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az nem.allergiás tünetekre van?
2022. dec. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az egy allergia gyógyszer,nem hinnem hogy megfázásra jólesz
2022. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%
Az egy allergia gyógyszer és arra nagyon jó nekem. Te valamivel kevered.
2022. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Nálunk is állandóan adják megfázásos tünetekre, gyerekorvos, asszisztens, védőnő egybehangzó véleménye alapján lehet adni.

Szerintem egy kalap szart nem ér megfázásra, ellenben keserű, mint az epe, szóval én nem kínzom evvel a gyerekeket.

2022. dec. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is cetirisint vagy lordestint, esetleg fenistilcseppet szoktak írni a gyerekorvosok. Igen, allergia gyógyszer, viszont ugyanúgy enyhíti pl a torokkaparást, vagy a nyálkahartya duzzanatot.
2022. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megfazaskor én is szedem a Lordestint, mert jobban kapok levegőt. Gyerekeknek is ezért írjak ki.
2023. jan. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van, akinel a megfazas is allergias eredetu, pl. tejfeherje-erzekenysegnel kifejezetten gyakori tunet.
2023. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!