Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kérlek ,szerintetek mi lehet...

Kérlek ,szerintetek mi lehet a baj ?

Figyelt kérdés

1 éves 2 hónapos lányom van és ma evett garnélarákot 2 órája. Rá egy órára el is aludt , arra lettem figyelmes hírtelen hogy hányik , rá 10 percre még egyet.

Kérlek írjátok meg mi lehet a gond ?

Nagy baj lehet ??

Már késő van nem tudom elérni a családorvost .



2023. jan. 12. 20:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekorvosi ügyeletet fel tudod hívni.Azért vannak.
2023. jan. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Simán lehet allergiás rá, ha még nem evett. De lehet, hogy csak nem volt friss, vagy ilyesmi. Ha más is evett és neki nincs baja, akkor inkább az előbbi. Sőt, még az is lehet, hogy a kettő között semmi összefüggés nincs, csak épp most lett beteg. Mindenesetre egyelőre ne adj neki többet, amíg ki nem derül.
2023. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Allergia az azonnal váltotta volna ki ezt a tünetet szerintem

Igen férjem is és én is ettünk belőle .

De nem lehet semmi gond vele igaz ?

2023. jan. 12. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az ügyeletet, simán lehet allergia.
2023. jan. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolod, hogy az allergia azonnal kijött volna? Idő, míg leér a kaja, míg elkezd felszívódnak, mire reagál a szervezet...

De én nem vagyok orvos, én is az ügyeletet hívnám. Vagy a mentőket, ők is tudnak tanácsot adni, gyerekorvost kapcsolnak.

2023. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Remélem rendben van a picilány.


És a tanulság, hogy éjszakára sosem adunk új ételt egy gyereknek/babának!

2023. jan. 13. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!