Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Fütyi bajra milyen krémet ?

Fütyi bajra milyen krémet ?

Figyelt kérdés
3eves múlt a fiam , most egy betegség után a futyije mintha pirosabb lenne és nem tudom annyira hátra húzni neki , (teljesen amúgy se tudom még ) most még nem fájlalja és remélem nem is fogja . És ami még aggaszt hogy olyan mintha a kis kupakja alatti résznél ( ugye ott mêg bőr van neki ) olyan mintha el lenne szorítva neki az a rész . Első gyerek és lehet már csak bebeszelem magamnak az ilyeneket de nem így emlékszem betegség előtt a kukijara.orvosnak ma mondtam nem kellett megmutatni azt mondta H canestent kevejek össze elocom kenoccsel és kenjem neki ,viszont most még találtam az elocom kenőcsöt és múlt hónapban lejárt . Helyette esetleg a pimafucort kenőcs jó lenne ? ( Mikor unoka öcsém kicsi volt neki még azt írta ki kukigondra a doktornő )
2023. jan. 16. 18:24
1 2
 1/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
50%

"múlt hónapban lejárt"


Felhasználhatod.

2023. jan. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Egyiket se kennem rá, elocomot nem is szabad nemi szervre, canesten gombára van, biztosan nem gombás a 3 éves fiú futyije, a pimafucort a legjobb ötlet, de inkább válts dokit.
2023. jan. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Frissítés* most fürdik és már azt mondja hogy fáj neki , nem is engedi H hozzá érjek egy picit fel tudja húzni de épp H csak a teteje látszik ugye ahol pisilni is tud ,akkor a pimafucortal magába kenjem ?

( Egyébként is szívesebben hallgatok tapasztalt anyukákra mint némely orvosra ) mi csak lányok vagyunk tesók anyósom se tud rá érdemleges választ adni ugyh nem tudom mitévő legyek minél hamarabb szeretném kezelni neki de holnap is délután lesz orvos megint ,nem mintha újat tudna mondani xd

2023. jan. 16. 18:44
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Pimafucortot nyugodtan kenhetsz rá, hidrokortizont tartalmaz, gyulladáscsökkentő, bajt nem csinálsz vele. De ha bakteriális fertőzés okozza, azt nem fogja meggyógyítani.
2023. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekunk bepanthen krem volt itthon, azt mondta a h.o.bekenhetem vele ha piros.
2023. jan. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Fiamnak picinek be volt gyulladva, jó adag genny is folyt ki belőle, sebeszeten azt mondták betadinnal kell kezelni.

Adtak fecskendőt és azzal kellett a bőr ala fecskendezni.

A nagy fiamnál tetránnal kentem, 1 nap alatt meg gyógyult tőle

2023. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na holnap vissza hívom inkább ,egyébként gondoltam arra is hogy tegnap megeroltettem neki azzal hogy többször hatra húztam neki kicsit erősebben is hogy most hogy is néz ki neki és faj e stb, lehet azért faj neki remelem hamar elmúlik. Egyébként a gyulladás az mindig gennyes valadekkal jár ? Kicsinek uncsiocsemnek is volt neki de a genny is folyt belőle nem emlekszem mennyi időre gyógyult meg neki . Amúgy a pimafucoltal bekentem neki vékonyan köszi a tippeket és a válaszokat egyébként hálás vagyok nektek :)
2023. jan. 16. 19:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem mindig gennyes, a onokatesómnak a fiának csak piros volt, ő is bevitte neki is a betadint mondták. 6 voltam
2023. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
És amúgy fel kell húzni annyira amennyire nem faj nemi vagy muszáj jobban felhúzni és úgy bekenni öl a betadinnal ? Vagy akar a kenőcsokkel
2023. jan. 16. 20:35
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem is kellett volna húzogatni és akkor most nem lenne ez a baj. Ha elmúlik, akkor kérlek olvass jobban utána hogy mennyire nagyon káros is ez amit most csinálsz.
2023. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!