Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha beteg a gyereked ti el...

Ha beteg a gyereked ti el szoktátok kapni?

Figyelt kérdés
Apa, anya is elkapja nálatok? Mi szeptember óta többször is elkaptunk az ovistól ezt azt.
2023. jan. 24. 12:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig, de előfordul, több olyan van amikor nem kapjuk el, mint amikor igen.
2023. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha, de nálunk is az a gyakoribb, amikor nem.
2023. jan. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Én egyszer megettem a kaját, amit otthagyott a tányéron, mikor beteg volt. Gondoltam, én úgysem leszek beteg, mert az én immunrendszerem erősebb, hisz felnőtt vagyok. Rosszul gondoltam. Gyerekeknél is kell olyankor a távolságtartás. Nem szabad megenni, inni a maradékát és puszilgatás nélkül is ki lehet bírni azt az időt. Addig simogatás van csak.
2023. jan. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, most mindenki covidos otthon kicsi nagy, de én novba voltam akkor senkire nem ragassztottam rá.

Amúgy bölcsibe dolgozom így akkor mindig beteg lennék ha elkapnék mindwnt.

Most gyed után mikor visszamentem akkor a gyerek hazahozott valamit akkor nagyon benyaltam, de azóta csak 2 covidom volt

2023. jan. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szinte mindig elkapjuk. Tavaly tavasszal többször is volt olyan, hogy az ovisom teljesen tünetmentesen hazahozta, mi hárman (kistesó, férjem, én) pedig szépen sorban ágynak estünk. Onnan tudom, hogy ovis bacik voltak, hogy az ovis Messenger csoportban mindig szólunk egymásnak, hogy milyen betegséggel tartjuk otthon a gyerekeket.
2023. jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen :D ráadásul nálunk kettő ovis van, biztos ami biztos. Apuka dolgozik, így ő sokszor kimarad a 'buliból'.
2023. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Április óta ovis.

Fiam sem volt sokat beteg, én egyáltalán nem kaptam el (utoljára 4éve voltam beteg), férjem 1x kapta el az influenzát, 1x meg a kéz-láb száj nyavaja jött ki rajta is.

A kicsi, 1 éves, ő mindig mindent elkap.

2023. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Általában nem. 9 éves, talán 3x ha elkaptam én is. Apuka nem, bivaly immunrendszere van (mázlista). 😊
2023. jan. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi igen

És a legtöbb esetben a nagyszülők is.


Dèdikkel ilyenkor nagyon figyelünk, hogy véletlenül se talàlkozzunk.

2023. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!