Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Hogyan tudtok dolgozni gyerek...

Hogyan tudtok dolgozni gyerek mellett ha gyakran beteg és nincs nagyszülői segítség?

Figyelt kérdés
Enyém már nagycsoportos, eddig nem is vállaltam inkább munkát, mivel nem volt olyan hónap, hogy ne lett volna beteg. Szeptember óta dolgozok, azt hittem nagycsoportban már nem lesz ennyit beteg, de sajnos novemberben 1 hetet, decemberben 2 hetet, most januárban megint 1 hetet itthon van. Már rendesen rettegek mikor lesz megint beteg, hiába adom folyamatosan a vitaminokat. Nagyszülők dolgoznak még, nem tudnak rá vigyázni, férjemnek meg olyan munkája van, hogy csak hétvégén jár haza.

#Gyerek, betegség, táppénz, óvodás,
2023. jan. 25. 14:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%

Sajnos pont az ilyen szülők miatt lrsz ő is beteg mert nem.tudják hova rakni a gyereket és viazik oviba amivel kb 2 nap.múlva lefertőz mindenkit.Sajnos ez ilyen :(

Bébiszitter vagy bárki?mamáknak is van 1 1 szabadsága

2023. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Derjaderja ***** válasza:
96%

Én most megyek vissza 2 és 4 éves mellől, nincs segítség.

Felváltva megyünk táppénzre majd és számítunk a munkahelyeink megértésére.

Mást nem tudunk tenni.

2023. jan. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Váltott műszakban vagyunk a férjemmel. Mindig van olyan,aki otthon van épp.

Ő autista is,sok fejlesztésre kell hordani. Emellett majdnem 7 évesen is 2 hetente beteg.

2023. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is jövő hónapban megyek vissza dolgozni, párommal úgy beszéltük meg (legalábbis ez van tervben), hogy felváltva leszünk táppénzen.
2023. jan. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
94%

Nem számíthattam a gyerek apjára, nagyszülők már meghaltak

Volt egy idősebb hölgy bébiszitterem, másképp nem tudtam volna megoldani mert betegen ugye nem viszem be hogy lefertőzze a többit, a munkahely meg nem lehet toleráns a végtelenségig.

Én úgy csináltam hogy az első komolyabb 1-2 napban otthon maradt vele, a többi napot meg a bébiszitter vitte.

Oltári szerencsém volt, napi 2000 forintot kért. Messze élt a családjától, így kicsit unoka pótló volt neki a lányom

2023. jan. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
Bébiszitter
2023. jan. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
18%
Inkább mondj fel. Előző munkahelyem a folyamatosan beteg gyerek miatt hiányzó kolléganőim miatt ment tönkre...
2023. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Nehezen, én neha tudok home officeban lenni 1-1 hetet, pl most is. Meg néha a férjem marad vele. Attól hogy hetvegen jar csak haza nem tud neha otthon maradni ő is?


Amúgy sokan a babysittert dobálják itt mint opció mindig, nem tudom mire gondolnak, de felénk 3000 ft egy óra kb + utikoltseg. Egy munkanapra kb 30-35e ft...

Hát jól keresek, de ennyit kiadni egyszerűen nem éri meg.

2023. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Derjaderja ***** válasza:
64%
Meg alapból nehéz ilyen alkalmi sittert találni, illetve nem tudom, kinek milyen a sikeraránya, de én nem találok olyat akire rábíznám őket, pedig most még próbálkozom is. Amúgy se bírom a gondolatot, hogy a távollétünkben itt legyen egy idegen. Autóba nem ültetem be őket máshoz, a fiamat nem engedem utcán mással sétálni mert életveszélyes, idegen házba se szívesen vinnèm. De lehet csak rossz tapasztalatok miatt vagy én vagyok túl rigid, de ez van.
2023. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
17%

8!


Bébiszitter lehet a szomszéd kisnyigdijas néni is, aki nem 3000/óráért fogja vállalni, hanem mondjuk 5ezeret egész napra.


Derjaderja!


A probléma benned van: "Amúgy se bírom a gondolatot, hogy a távollétünkben itt legyen egy idegen. Autóba nem ültetem be őket máshoz, a fiamat nem engedem utcán mással sétálni mert életveszélyes, idegen házba se szívesen vinnèm"

2023. jan. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!