Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kell orvoshoz vinnem vagy...

Kell orvoshoz vinnem vagy szólnom erről? 19 hónapos kisfiamnak az orrából veres váladék ürült, pedig csak egyszer szívtam az orrát. (Mint mikor mi erősebben megfújjuk az orrunkat. Volt már neki ilyen, de több nap orrszívás után, nem elsőre.)

Figyelt kérdés
Ma sírt és ahogy kifolyt az orrából a cucc abban is volt egy pici véres váladék. Nem tudom ez mennyire normális. Nem ütötte be, nem szívtam, nem piszkálta. Nem ömlik tényleg csak a váladékban van egy pici “vérszál”. Mindig a legrosszabbra gondolok
2023. febr. 9. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Úristen, ne izguld már túl ennyire. Elpattant egy ér, ennyi, neked sosem volt ilyen?
2023. febr. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A 8 hónapos fiamnak is volt. És nem is egy szál, hanem reggelre egy nagyobb véres váladék darab, utána meg délután egy kisebb adag frissebb. Pont jött a védőnő, mondtam neki, hogy szerintem az orrspraytől lehet. De ő mondta, hogy valószínűleg elpattant egy ér. Ne parázz, nincs semmi gond.
2023. febr. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen, de én nem paráztam rá. Nekem is szokott véres darab jönni néha. Előfordul.
2023. febr. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!