Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kislányom székletének fele...

Kislányom székletének fele koromfekete volt ma,mi okozhatja?

Figyelt kérdés

Nem evett semmi olyat,ami befesthette volna, rákérdeztem. Hétvégén biztos nem. De szerintem ma az oviban sem. Amúgy is alig eszik.

Csak vér lehet, semmi más? :(


2023. márc. 27. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem minden esetben vér,kisfiamnak is volt 1x 2x ugyanilyen
2023. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A véres székletnek nagyon jellegzetes vas szaga van. Nem dzed valamilyen vitamint?
2023. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Céklát nem evett esetleg?
2023. márc. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem szed vitamint,csak gumivitamint kap, Cebiont és Vigantolt. Vasat nem is szedhet,csak ha orvos mondja,és vért is vesz.


Mint írtam,nem evett céklát,vagy hasonlót.


Egyetlen gyanúsított a csirkemáj. De nagyon kicsit evett belőle. Húslevesből. Lehetséges, hogy az volt?

2023. márc. 27. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont a csirkemájat akartam írni :-) A fiamnak nagy kedvence, és igen, feketét kakil tőle. Szerintem az lehetett, hiába tűnt kevésnek.
2023. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!