Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Nem engedi hogy kiszivjam az...

Nem engedi hogy kiszivjam az orrát, mit tegyek? T.i hogy oldjatok meg, nek.tek engedi? Mit tesztek ha nem engedi kiszivni de folyton tele és bedugul? 2éves 2hós , de nem tud orrot fújni sem , hiába tanitgatom

Figyelt kérdés

2023. ápr. 24. 22:55
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Na eenki
2023. ápr. 24. 23:03
 2/52 A kérdező kommentje:
Senki?
2023. ápr. 24. 23:03
 3/52 anonim ***** válasza:
93%
Le kell fogni….ki a szülő? A 2 éves gyerek vagy te??
2023. ápr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
100%

Én tengervizes orrsprayvel befujtam annak idején, vártam egy kicsit és kiporszivoztuk ketten az apjával.


Hát volt hogy le kellett szoritsuk, ordított vagy 20 másodpercig, de nem érdekelt. Sokat jártunk amúgy is fül orr gégészetre, mindig beteg volt, úgyhogy az a 20mp hiszti pont nem érdekelt.


Aztán utána mindig megbeszéltuk, miért volt ez fontos. Később már saját magának csinálta 😃

2023. ápr. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
100%

Lefogod. Én magammal szembe fektettem. Lefogtam kezét lábát, és hajrá.

Annyi,hogy utána meg kell beszélni. És előtte is elmondtam neki,mit miért teszek. A sírás, hiszti nem érdekelt túlságosan. Az Ő érdeke!!

2023. ápr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

Az a baj a ferjem es a csaladom is azt mondja hogy kínozom es hogy traumat okozok neki ezzel.

A ferjem szól mindig érte es "csesztet" hogy "ez már sok" nem látom mennyire fél.. stb

Van amikor egyszerűen nem engedi mert ezzel artok a gyereknek szerinte.

Anyumék is lekaptak azért hogy miért szívogatom, mert az ők korukba ilyen nem volt ,mégis felnőttünk.


A kicsimnek előtte en is elmagyarazom hogy kikell szívni hogy meggyógyuljon, eljatszuk a babákkal is , de semmi változás, ordít.

Így csak kínlódok ejszaka is mert be van dugulva szegénynek

2023. ápr. 24. 23:20
 7/52 A kérdező kommentje:

4es:

Egy időben nalunk is ez volt, hogy elkezdte magának kiszivni, de nem tudom miért már nem akarja se magának, se hogy én szívjam neki

2023. ápr. 24. 23:22
 8/52 anonim ***** válasza:
96%

Állj a sarkadra. Kérd meg a gyerekorvost,hogy segítsen, álljon melléd ebben.

Nem lehetsz valami erős egyéniség, ha más szava befolyásol amúgy...

Mostmár anya vagy, carj le mindenkit. Néha muszáj. A gyerek érdeke.

2023. ápr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%
4es vagyok. Mi rengeteget szívtuk neki a fenti módszerrel. Már 16 éves a lányom, és bizton állíthatom neked, hogy semmilyen traumát nem szenvedett el. Maximum megmenekult pár műtéttől.
2023. ápr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon buta férjed lehet
2023. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!