Hova menehetnék tovább?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak 3 napja ja nem ma ez a 4.nap hogy fáj a gyomra. Első körben ugye házi gyermekorvos. Pont szabin vannak a héten a helyettesítő meg sem vizsgálja Messangeren lát el okosaggal. Savlekötő, görcsoldó, fájdalomcsillapító 3as kombóval. Itt meg első nap nagyjából hatott a Flamborin. 2.nap semmi változás éjszakai gyerekugyelet, jeleztem hogy én is eü. - s vagyok kezdjünk már legyen kedvesek valamit a helyzettel. Szintén semmi a gyerek orvos helyettesítő el többet ők sem tudnak tenni, mondani. Ne menjen suliba, pihenjen, bő folyadék, diétás étkezés plusz a 3as kombó. Tegnap már nem is hatott se a Flamborin se a Nurofen szuszpenzio. Gaviscon eszik még rá még No Spat. Semmitől nem lett jobb. Könyörgöm hova lehet menni ha már a kórházi ügyelet se foglalkozik ilyennel??? És azt se tudom mi a baja? Reflux? Epevezetek elzarodas? Valaki tud nekem okosat mondani? Vagy mit csináljak? Játsszon rá jobban és hívjam ki a mentőket?
2023. ápr. 26. 04:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Verd az asztalt mert ezek aztán leszarnak mindent.

Lányomnak is hasonló volt benn is fogták.

Ha kell legyél paraszt, de ne hagyd magad!

Anno engem is haza akartak küldeni aztán műteni kellett vakbél miatt.

2023. ápr. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%
Most lesz aki megkövez,de mond,hogy véreset hányt.A férjemet így vizsgálták ki azonnal.Előtte hónapokig szedte a savlekötőt ő is, aztán egyik reggel valóban véreset hányt,ugyan nem volt vészes,de ilyesztő.Kezdődő gyomorfekélye volt,amit a stressz,meg az előtte lábsérülésre szedett gyógyszer okozott.Senki nem foglalkozott vele,még nem volt nagyobb baj.Én kamuznék egyet,ha tényleg nagyon rosszul van a gyerek.Viszont itt lesz tükrözéstől kezdve minden akkor,tehát ha sanszos,hogy csak valami vírust nyalt be, akkor inkább várjatok pár napot,diéta,probiotikum.Szerintem a fájdalom csillapító gyomorra hülyeség,mert eleve bántja a gyomrot.No-spa görcsre esetleg,de a savlekötőt is felesleges ha nem a sok sav a baj,lehet,hogy még rosszabbat teszel vele.
2023. ápr. 26. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
De most mi a baja a gyereknek és mióta? Ez az összes tünet hogy fáj a hasa? Hova kéne sos kivizsgálni? Mi más tünet kapcsolodik hozzá?
2023. ápr. 26. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ha olyan állapotban van, akkor kórház.
2023. ápr. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Gasztroenteorologus. Vagy simán egy belgyógyász, maganuton. De mondjuk nem mindegy, mekkora az a gyerek és van e más tünet. Lehet csak ovi/iskola undora van, lehet valami komoly problémája
2023. ápr. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha eü-s vagy, akkor nyilván tudod, hogy ez nem ügyeleti eset. Szakorvoshoz kell vinni. Vagy viszed magánba, vagy a háziorvos utal be és kapsz időpontot 2024-re.
2023. ápr. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elvittem magán uh ra, reggel hívtam délre mehettünk
2023. ápr. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam is sokszor fajlalja a hasát. Illetve korábban sokszor mondogatta. Ovis, 5,5 éves.


Gyógyszerekkel én nem "tömtem" ne haragudj ,hogy fogalmaztam.


Megfigyeltem, hogy az esetek 80%bán akkor mondja ha wc-re kell mennie. Bár engem ez nem nyugtatott. Elmentünk a gyerekorvoshoz. Vérvétel és vizelet. Majd elmentunk magán úton Uh-ra. Mindent rendben találtak nála! Vervetelen sem volt semmi különös, vashiány. Erre kap vasat. Aztán kiderült ,legalábbis azt mondta ,hogy sokszor mondja ,hogy ne keljen óvodába mennie.

Nincs rosszul, nem hány, széklete rendben van. És ha éppen minden tökéletesen úgy történik, ahogyan ő szeretné,akkor semmi gond nincs az ég világon. Tehát én ebből arra következtetek, hogy amit ő is mindig mond.. Nekem oviunduruszom van.😅

Most ismét volt egy vérvétele ( jaj de elegem van ebből) más miatt... vírus, mandula gyulladás, nyirokcsomó duzzanat miatt. Ami aztán szépen meg is gyógyult.

Esetleg arra lehet még gondolni ami nálunk is téma meg ,hogy minden rendben volt az Uh-on, nézzük meg nem e laktóz, esetleg liszt érzékeny. Attól is fájhat a hasa.

Kicsit hosszú lett. De első körben, vérvétel, hasi uh! Ha minden rendben, akkor kicsit nyugodj meg , lehet hogy étel allergia. Gasztroshoz menjetek el.

2023. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!