Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mennyire jellemző, hogy...

Mennyire jellemző, hogy nagyobb gyereknél is fenékben mérnek lázat?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 28. 18:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
41%
Kicsinek sem normális fenékben mérni.
2023. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
84%

Semennyire. Ez csak újszülött babáknál szokás.

Utána hónaljban mérjük, vagy ami még egyszerűbb, az a homlokhoz tartó digitális lázmérő.

2023. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
77%
Kórházba 2 éves kor alatt ott mérték. Felette kezdték máshol.
2023. ápr. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Nem igazán, bár az én fiam 2múlt márciusban, nem engedi hogy berakjam a hóna alá a lázmérőt, konkrétan visítva ordítva vergődés az egész, így az eredmény se túl pontos. Úgyhogy ha muszáj én még fenékbe mérem, 5mp alatt megvan, sokkal jobban tűri. Nekem se kényelmes de szükség törvényt bont. Reménykedem, hogy nem lesz beteg vagy minnél hamarabb megengedi, hogy hónaljba mérjek...
2023. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
18%
3-as Már aki hagyja magát. A legtöbb 1-2 éves gyerek úgy ordítana, rúgkapálna, hogy abban nem lenne köszönet.
2023. ápr. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
79%

Nekem fülhőmérőm van. Ezek a digitálisak nekem sose mértek semmit, pedig van itthon vagy 4 különböző. Van hagyományos fajta, az elég jó, (többször próbáltam, hogy a fülhőmérővel azonos értéket mutat-e)

Szóval a gyereknek is azzal mérem a lázát babakora óta.

2023. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
40%

Én ott mértem neki kb 3-4 éves koráig.

Utána lázmérőt váltottunk természetesen, és mostmár szájban mérem.

Indok:gyors és pontos. Mindkettő mérési helyen.

Mert nem volt mindegy,hogy 40Cfok felett hány tized a láza. Nem szórakoztam olyanokkal,hogy homlokhőmérő meg hónaljban mérés. Így is volt sürgősségi által telefonon irányított hűtőfürdője itthon 40 fok feletti láznál.

2023. ápr. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
5, szerintem rosszul lennél, ha tudnád hogy mit csinálnak egy ellenkező gyerekkel az egészségügyben
2023. ápr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
8! Bizony-bizony ... főleg régebben voltak durva dolgok! Húgom 4 évesen sírt a Debreceni Klinikán anyukám után,mikor anya indult haza. Nem aludhatott bent vele. A nővér csak odament,beadott neki valami nyugtatóinjekciót,és el volt intézve...anyukám látta....
2023. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
30%
Egyiknek sem mértem ott...beteg dolognak tartom...kúpot sem adtam sosem egyik gyerekemnek sem. Nem gondolom hogy normális dolog lenne bármit is feldugdosni bárki főleg egy nagyobb gyerek fenekébe
2023. ápr. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!