Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 2 napig tartó hőemelkedés,...

2 napig tartó hőemelkedés, aztán semmi? Mitől?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 2,5 éves a kisfiam, tegnap hajnalban már éreztem rajta, hogy langyosabb a teste mint általában. Reggel megmértem a lázát, és hát tényleg jól éreztem 37 felett volt a hője. Estére belázasodott. Éjszaka is éreztem, hogy elég meleg. Emellett semmi más tünet nem volt, egész nap jó kedve volt, játszott ugyanúgy ahogy máskor is. Se nátha se semmi nem volt. Ma szintén egész nap hőemelkedése volt. Most nemrég mértem, úgy néz ki kezd helyre állni a hője, már csak 36,7 volt. Remélem nem megy újra fel neki. De ez vajon mitől lehetett most? Volt valakinél ilyen, hogy csak hőemelkedés/láz jelentkezett és semmi más? Egyszerűen tényleg nem tudom hova tenni.

2023. jún. 18. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem.kell mindig magyarázat, valamivel megküzdött a szervezete. Azért mert itt valakinek a torka miatt volt, másnak meg a fogzás maitt, vagy épp tök mástól az nektek teljesen mindegy.
2023. jún. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 1Léna ***** válasza:
Semmi ok az aggodalomra. Ha 38 fölé megy, akkor lázcsillapítás és megfigyelés. Amig semmi más tünet nem jelenik meg addig az orvos sem tudhatja mit javasoljon.
2023. jún. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!