Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Mi lehet az a fiam szajan ?

Mi lehet az a fiam szajan ?

Figyelt kérdés

Valami feher pottyek(nem kituremkedo,csak olyan folt szeru pottyek),de nem afta,nem is szajpenesz.egyikre sem hasonlit.(lanyomnak volt mindketto,nem ilyenek voltak)reggelre lett olyan neki,de csak a felso es also ajka.bent a szajaban nincs,nem fajlalja,eszik iszik rendesen.

Tegnap kapott uj cumit,de sterilizalva lett hasznalat elott,ahogy a cumisuvegeket is sterilizalom rendszeresen

En arra gondoltam,hogy a cumizastol kiazott,vagy hogy is mondjam.

Hetvege leven nem tudom orvosnak megmutatni,de ha nem múlik el, hétfőn elviszem ot orvoshoz

Surgossegire ezzel nem rohannek

Ha esetleg valaki tudna valami valaszt adni,vagy tapasztalata lenne ilyennel,szivesen varom a valaszat.koszonom elore is


2023. júl. 8. 13:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Esetleg beharapta? Mennyi idős? Szájpenesz jutott még eszembe, de az általában a nyelven (is) jelenik meg.
2023. júl. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
szopóhólyag?
2023. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Nem,szopóhólyag egy helyen van,ez pedig az egesz szajan van.

Nyelven nincs neki,es bent a szajaban sem.csak az ajkain.

A szajpenesz nekem is eszembe jutott de mint irtam is a lanyomnak volt,es ez nem ilyen volt.

Aftara pedig egyaltalan nem hasonlit,es nem is faj neki

2023. júl. 8. 13:33
 4/21 A kérdező kommentje:

[link]


Sikerult kepet toltenem ide.ilyen.

2023. júl. 8. 13:35
 5/21 A kérdező kommentje:

Eleg homalyos mert a legeny eleg turelmetlen volt fotózás kozben.bocsi

Lehet nem komoly de engem akkor is idegesit mi lehet az,es alig birom kivarni a hetfot mig orvoshoz viszem.

2023. júl. 8. 13:36
 6/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szájpenész. A fiamnak ilyen volt. Először én is azt hittem, a cumi áztatta fel a száját. Aztán 1-2 nap múlva belül is lett neki.
2023. júl. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

6 no nagyon szuper 😒

Koszi szepen.

2023. júl. 8. 13:52
 8/21 A kérdező kommentje:
Mitol alakul ki?mindent sterilizalok...esetleg lehetbattol,hogy mindent a szajaba tesz?
2023. júl. 8. 13:54
 9/21 A kérdező kommentje:
Valamivel esetleg be lehet kenni hetfoig amig nem latja orvos? vagy inkabb ne tegyek ra semmit?
2023. júl. 8. 14:02
 10/21 anonim ***** válasza:
2023. júl. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!