Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 13 éves lànyom a kullancstól...

13 éves lànyom a kullancstól Lyme koros lett, most ospamox tablettàt szed,lehet mellékhatàsa a következő tünet?

Figyelt kérdés

Egy hete szedi a gyógyszert...pár napja érzi,hogy 1-2 percre belenyílal neki ott lent.

Màs tünete nincsen ( folyàs,viszketés,pisilésnél nem okoz kellemetlenséget szerencsére)

Délutàn lesz hàziorvos felhívom és ràkérdezek majd.

Szerintetek lehet összefüggésben a gyógyszerszedéssel? Vagy ez valami màs lehet?


2023. júl. 11. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Menstruációja már van neki?

Annak is lehet a jele. Illetve fertőzésnek is. A fertőzés sem jár mindig folyással. (Ebben van tapasztalatom rendesen)

Egyébként annó nekem is volt néha -néha a hüvelyembe nyilaló érzés. Nem hiszem hogy a gyógyszerrel van összefüggésben.

2023. júl. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszod!

Igen,van neki menstruàciója.

Lehet,hogy akkor elviszem gyereknőgyógyàszhoz,mert igazad van,lehet fertőzés is.

2023. júl. 11. 08:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Antibiotikum felboríthatja a hüvelyflórát is.
2023. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erre szerintetek kenőcsöt fognak ajànlani?
2023. júl. 11. 09:07
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként ilyenkor érdemes normaflort inni. Illetve én lactinelle huvelykapszulát szoktam ilyenkor használni amikor antibiotikumot szedek. Persze jobb ha orvos is látja, csak mégegyszer érdemes.
2023. júl. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy van egyáltalán baja, ezért jobb ha látja orvos. Nekem is szokott lenni ilyen nyilalás néha még akkor is amikor teljesen rendben vagyok.
2023. júl. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszt,és segítséget mindenkinek!
2023. júl. 11. 11:02

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!