Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ha ket napig lazas a gyerek,de...

Ha ket napig lazas a gyerek,de a kovetkezo nap mar semmi baja,kivinnetek ot mar setalni?Masfel eves .

Figyelt kérdés

Nagyon szeret kint lenni,lazas volt tegnap delutantol,ma egesz nap,most mar lement neki teljesen.kinszenvedes volt bent vele, folyamatosan az ajtohoz ment,hogy "ki ki"

Holnao ha nem lesz lazas mar kivihetem mondjuk egy fel orara delutan?ti mit tennetek?


2023. júl. 15. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Persze, hogy ki. Miért ne vinnéd?
2023. júl. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Persze, ha nem elesett, szívesen menne, nyugodtan, nyilván nem a legmelegebb órákban, de mondjuk 8-10 között és este 6-7 felé simán.
2023. júl. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Én lázasan is simán kivinném, ha amúgy jól érzi magát, jó a közérzete, stb. A friss levegő jót tesz, addig odabent ki lehet szellőztetni a sok bacit/vírust.
2023. júl. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Ja, és persze nem más gyerekek meg emberek közé vinném, hogy megfertőzzön másokat. 3-as voltam.
2023. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen,ki szoktunk menni ha lazas is,amikor nincs ilyen meleg.ma brutal meleg volt nalunk,azert nem mertem,kulomben siman kivittem volna egy kicsit ma is
2023. júl. 15. 21:15
 6/8 A kérdező kommentje:

4 nem hiszem,hogy fertozo,mert semmi nem faj neki,a kedve is jo.inkabb a fogaira gyanakszom.most jonnenek az utolsók neki lassan.de termeszetesen azert biztonsag kedveert nem emberek koze vinnem

Vasarnap itt a kornyekunkon amugyis total kihalt a falu,senkit nem latni se közel se távol 🤣

2023. júl. 15. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Ne a legnagyobb hőségben vidd ki, de szerintem reggel/kora délelőtt, meg délután 4-5 óra után semmi baja nem lesz. Kis naptej, kalap, árnyék, és szerintem semmi gond nincs. Maximum ne most menjetek nagyon messzire, meg túl sok időre sem, hogy ha mégsem érezné jól magát, gyorsan vissza lehessen menni. Jót fog tenni a közérzetének, meg a te idegrendszerednek is. Azért egy kis láz (nyilván nem a 40 fokos) önmagában nem egyenlő a tragédiával, meg azzal, hogy egész nap ágyban kell feküdni, ha amúgy a közérzet rendben van.
2023. júl. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én kivittem lázadan is, jól esett neki kényelmesen ülni és nézelődni (a lakásban egy percre sem ül le).

De megvártam h ne legyen kánikula, mert az nem tesz jót a láznak

2023. júl. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!