Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 8 hónapos kisfiam 2 napja a...

8 hónapos kisfiam 2 napja a fejéhez nyúl egy kézzel a homlok környékére vagy a feje tetejénél,de jó kedvű és csak akkor,mikor épp nem csinál semmit. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Gyermekorvosunk szabadságon van, a helyettesítő orvos pedig azt mondta,hogy nincs baja. Mégis aggaszt. SBO-t hívtuk, szintén azt mondták,ha nincs fájdalma, akkor felesleges bevinni. Ezzel hová vihetném? Kell-e vinni? Mitől lehet ez?


Annyi biztos,hogy a felső fogai most jönnek és két hete volt neki középfül gyulladása.


2023. aug. 9. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Sehova. Nyugodj le :D
2023. aug. 9. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Jön a foga. Ennyi. Az enyém az ágyba vertea fejét.

Nem te vagy az aki enyhe lázzal is a segélyhívót hívta?😂😂

2023. aug. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem. Az én gyerekem minden sz@rra lázas (fogzás, oltás stb),de amíg jó kedélyű, addig nincs nagy baj azt mondták az elején. Ezt tartom is. Vizes ruha bokára általában hatásos,mert nem akarom gyógyszerekkel tömni ész nélkül, így a józan paraszti módszereket sem vetem meg. 😃 De ez cseszett ijesztő, ahogy fogja a fejét és nem tud szólni semmit. 😃😃 Úgy gondolom a mai egészségügyi rendszerrel kapcsolatban,hogy néha anyukák többet segítenek egymásnak,mint egy orvosnál..sajnos tapasztalat. Ezért írtam ki,hogy hátha valaki ad magyarázatot. Legrosszabb esetben akkor veszek neki bukósisakot. 😅😂
2023. aug. 9. 09:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak a foga miatti fájdalom miatt csinálja. Mondom nálunk az ágyat fejelgette. El fogja hqgyni
2023. aug. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel SBO? De miért nem hiszel 2 egymástól független orvosnak sem?
2023. aug. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
5 Engedd el. Múltkor volt egy kérdés hogy úr isten lázas a gyerek és hova vigye hétvégén. Enyhe láz volt. Aligha több mint hőemelkedés. Felhívta a 112-t😂😂
2023. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5# vagyok. 6-os Ismerek olyat,aki egyébként a mentőt is felhívta a 37,5-re. Ráadásul az popsiban mérve volt 37,5. De itt tényleg 2 orvos is mondta,hogy nincs gond. Hidd el kérdező,ha egy pici esélyét is látják annak,hogy probléma lehet az adott tünetből inkább ránéznek,legalább is ahol én dolgozom. Pici esély is van rá behívják akár éjfélkor is nálunk.
2023. aug. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!