Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Kicsit talán buta kérdés, de...

Kicsit talán buta kérdés, de lehet ettől baja a gyerekeknek?

Figyelt kérdés
Szüleimnél van bent egy kistestű kutya, és odahányt az ágyra, amit nem vettünk észre egyből, a két éves kisfiam meg belefeküdt, és kérdezte, anya mi ez? Az arca egyik fele lett olyan, én eléggé kiakadtam, össze is vesztem szüleimmel. Alaposan lemostam, de ettől ugye nem lehet baja? Szájára-szájába elvileg nem ment. A másik amitől félek, hogy én is, meg a 4 éves tesója is sokat puszilgatjuk, és nem tudom a szappan mennyire szedi le a bacikat, de mást nem tudok tenni. Vagy már túlaggodom, csak az undor miatt agyalok ilyenen?
dec. 26. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég undi valóban, de a szüleid sem tehetnek róla és a gyereknek sem lesz semmi baja.
dec. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Dehogy lesz! Megmostad, mit akarsz még? Felejtsd el!
dec. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne aggódj. Nem túl gusztusos, de nem lesz baja.
dec. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Ha viszed játszótérre, tömegközlekedési eszközre, egyéb publikus helyekre stb. a gyereket, ott ezerszer rosszabb dolgokkal találkozik (csak nem feltétlenül látod), mint egy (remélhetőleg) oltott, féreghajtott, megfelelően tartott kutya friss hányása, bármennyire is valóban gusztustalan. A szappan tökéletesen leviszi, amit le kell vinnie. Ne aggódj.
dec. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tesóm beleivott a kutya táljába gyerekként, nagyanyám addig jajveszékelt, hogy ki kell mosni a gyomrát, hogy bevitték a kórházba. Este volt már, csak ügyelet, ahol konkrétan kiröhögték őket és azt tanácsolták, hogy jöjjenek haza és mondják azt nagyanyámnak, hogy kimosták a gyerek gyomrát, megnyugszik és a gyereknek se lett semmi baja. Így is tettek, a tesóm boldog és egészséges ember azóta is.
dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es, ezeket a trollkodásokat fejezd be, mert lesz olyan barom aki meg is teszi, mert nem érti az iróniát/viccet/szarkazmust/trollkodást.

És csak egy ártatlan gyerek szívna emiatt.

dec. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván nem a szüleid kérték meg a kutyát, hogy hányjon az ágyra, szóval teljesen felesleges volt emiatt összeveszni velük...

Nem túl guszta, de nem lesz baja a gyereknek. Abba meg bele se gondolj szerintem, hogy mennyi mindent fog még a szájába venni.

dec. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!