Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Betegségdömping volt máshol...

Betegségdömping volt máshol is az év vége fele mindenütt?

Figyelt kérdés
Nektek, milyen bajotok volt?

jan. 5. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Dec elején tarolt a hányás-hasmenés. 1-1 napig tartott, kb minden ismerős elkapta. Az ovis csoportunkat be is zárták, 27ből 25beteg miatt.


Más nem volt

jan. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekünk semmi hond nem volt a 1.5 évesúnkkel. De rengetegen betegek voltak körülöttünk: rota, covid, influenza, 3 napos láz, fülgyulladás..
jan. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk igen.

December közepén végigment rajtunk a covid (férjem, én, a 11 éves fiunk és a 3 éves lányunk).

Szerencsére nem volt vészes.

3 nap ovi után a lányom már újra náthás volt, de kezdődött a szünet is. Úgy tűnt nem vészes, de 23-án délután a délutáni alvásból már fulladva ébredt (kruppos). Orvos, injekció, aztán szépen elkezdett már javulni. Jó kis hónap volt...

jan. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3 Nektek milyen tünetekkel zajlott le a covid?
jan. 5. 12:00
 5/14 anonim ***** válasza:

3-as vagyok.

Láz, torokfájás, köhögés, fejfájás.

jan. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én októberben kaptam el a covidot a gyerekektől. Ők kb. 2 napig voltak betegek, én egy hónapig, a férjem 1 hétig. Szerencsére decemberben senki nem volt beteg, bár én is hallottam, hogy megint sokan covidosok.
jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A városban itt az egyik oviban a hányás hasmenés tarolt kb úgy, mint egyes is írta. Nálunk ez már ősszel lement, itt nátha, covid és influenza van de úgy, hogy az ovis dolgozók jó része is beteg volt...
jan. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mondták a bölcsiben, hogy karácsony előtt általában alig marad gyerek, mert mindenki beteg. Utolsó héten keddi napon a kisfiamon kijött a hányós vírus, hozhattam haza. Másnap már semmi baja nem volt, de már nem vittem be szünet előtt. De állítólag nagyon kevesen voltak már. Kötőhártya gyulladás, hányás-hasmenés, szokásos felsőlégúti vírusok.

Én karácsonykor lettem lázas. De csak 1 este, és annyi. Fájt mindenem, égett a bőröm. Másnapra az ég világon semmi bajom nem volt. És a családban senkinek. Ezt leszámítva nem volt semmi. Az iskolás gyerekem ebben a tanévben nem is volt még beteg. (Kopp-kopp.)

jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Karácsony előtt volt a 1,5 éves kislányomnak gégegyulladása kruppal, pár nap múlva az egész család lebetegedett, nekem a hangszálaimra is ráment. Láz, brutál torokfájás, köhögés, orrfolyás. Csodás karácsony volt... Még mindig nem gyógyultunk ki belőle teljesen.
jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Érdekes módon a gyereknél nem, de minket szülőket elérte vmi betegség, még mindig benne vagyunk (torokfájás, fül gyulladás).
jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!