Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ez utalhat refluxra? Esetleg...

Ez utalhat refluxra? Esetleg tej érzékenységre?

Figyelt kérdés

Kisfiam rettenetes alvó. Óránként ébred fel sírva. Sokszor fel kell venni, sétálni kell vele. Este kap tejitalt és éjszaka 1x. Általában utána alszik kb.2 órát nyugodtan. Utána kezd sírni, vergődni.

Utalhat ez refluxra, vagy tejérzékenységre?

Mellé borzalmas evő is.


jan. 10. 08:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém egy éves múlt , mikor elhagytuk az alvás előtti tejitalt. Kicsit később vacsizott, és már nem kellett.

Ő is, pont két óra múlva nyafogott, azóta nem.

Lehet a pocakjának nem jó éjszakára, vagy sok volt még a vacsi után nem sokkal.

jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

De ő nem igazán vacsorázik. Szerintem azért is igényli a tejitalt estére.

A vacsora mondjuk fél szelet párizsi. Vagy tegnap pl.megevett 3 db koktélparadicsomot. Semmi mást. Pedig volt előtte sok minden, együtt vacsorázott az egész család.

Arra is gondoltam, hogy szimplán bántja a pocakját éjszakára. Lehet, hogy első körben megpróbálom, hogy kevesebbet kap.

jan. 10. 10:14
 13/17 anonim ***** válasza:
Vagy add a tejitalt vacsi mellé, esetleg.
jan. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Most így az is eszembe jutott, hogy mivel alapból baromi keveset eszik, lehet, hogy össze van szűkülve a pocakja, estére meg sok neki az a 2 adag tejital. Tényleg megpróbálom, hogy kevesebbet kap. Mondjuk ennyi idősen az se lenne baj, ha éjszaka nem akarna tejet inni. 😅
jan. 10. 10:29
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Sok az, szerintem is.
jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem refluxos volt a kicsi, úgy 1 éves koráig. Nappal is szenvedett, nem csak éjjel. Így ezt kizárnám.

A tejital megint olyan dolog, hogy akkor máskor is bántaná a hasát.


Nekem 2 éves múlt. Nem kap tejitalt. A refluxot is rég elnőtte.


Ennek ellenére a mai napig 2 óránként kel, sokszor sírva, visszaaltathatatlanul. Én nincs az az isten, hogy cipelgessem. Így megnyugszik fekve egy idő után. Mi is együtt alszunk. Ha nem aludnék vele, óránként kelne.


Én vittem kivizsgálásra, az ég világon semmit nem találtak.

jan. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy én is úgy gondolom amúgy, hogy majd az idő fogja ezt megoldani. Csak amikor az ember hulla fáradt, akkor jár az agya mindenen, hogy mi van ha ez a baj, mi van, ha az a baj? Eszembe jutott már alváslabor is. Tényleg minden. És közben meg lehet, hogy egyszerűen fáj a pocakja. :)
jan. 10. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!