Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Heim Pál alváslaborban jártato...

Heim Pál alváslaborban jártatok gyerekkel? Mi a menete?

Figyelt kérdés

Egyelőre nem érem el őket telefonon.

Van itt olyan, aki járt ott kicsi gyerekkel? Mi a menete? Először van egy konzultáció? Mennyi időre kaptatok időpontot?


jan. 16. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mi voltunk, de már nagyon rég. Biztosan megváltozott azóta a rendszer.

Nem kellett sokat várni, egy beszélgetésből állt az egész, a gyerek 1 éves volt, nyilván engem kérdeztek. Utána vérvétel. Tejfehérje allergiát mutatott ki, aminek a gyakori ébredéseken kívül semmi más tünete nem volt.

jan. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es. És mióta nem iszik tejet, vagy nem eszik tejes dolgokat átalussza az éjszakát? 2 éve nem alszik a fiam, sok helyen jártunk már vele, de allergia teszt még nem volt. Esténként ráadásul tejes ételeket szokott kapni, de allergiára senki nem gondolt eddig.
jan. 22. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nekem is eszembe jutott már allergia. De csak éjszaka van gáz, nappal semmi.

De jövő keddre kaptam telefonos konzultációra időpontot. Felhív a doktornő, és kikérdez. És eldönti az alapján, hogy merre és hogyan tovább.

jan. 22. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!