Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Ki vigyázzon a folyton beteg...

Ki vigyázzon a folyton beteg bölcsisre?

Figyelt kérdés
20 hónapos a gyerekünk. November 7 óta jár bölcsibe. 3 nap után mindig beteg lett és lassan is gyógyul. 2 hét a legkevesebb. Aztán megy megint pár napot és kezdődik minden előről. Január elején tudtam elhelyezkedni. Egy hetet nem tudtam még végig dolgozni. Férjem állandóan azzal jön hogy van két csodálatos nagymama akik tudnak rá vigyázni. Én anyám még dolgozik, az övé már nyugdíjas ( útáljuk egymást) Nem akarom folyton anyósra bízni a beteg gyereket. Nem igy akarom megoldani. Látom a másik unokát aki már 11 éves és hadd ne mondjak semmit róla.. folyton náluk volt. Látszik is rajta! 🤮 én fújom ezt fel? Magamnak szültem nem anyósnak hogy hetekig ő ápolja a gyerekemet. Mit tanácsoltok? Férjem nagyon az anyját nyomja. Nem sok jót érzek.
jan. 26. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Ferjed miert nem marad otthon a gyerekkel?
jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A szülők felváltva és néha a szabadságot is be lehet áldozni, nem kell mindig egyből táppénzre menni.
jan. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem te maradsz vele es semelyik masik variacio sem jo, akkor babysitter.
jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
74%

Hogy miért van ellenérzésed, azt te tudod, ebbe nem mondhatok semmit. (Bár a látszik is rajta pikirt megjegyzés azt mutatja, hogy némi rosszindulatért te sem a szomszédba jársz.)


De nálunk nagyszülők oldják meg, a munkám nem tűri a folyamatos hiányzást.

jan. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Első: férjem 14 év után váltott munkahelyet. Február végéig próba idős. Amúgy ezt is mondtam neki hogy maradhatna mert elnézőbbek mivel régóta ott van. De váltani akart. Most nem mer betegbe se menni meg év eleje van és szabit se. Sok a konfligtus ez miatt. Nem vállal felelősséget.
jan. 26. 20:49
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Hogy lehet felnőtt emberként hányós fejet rakni egy gyerekre? Na mindegy. Amúgy most komolyan váratlanul ért hogy egy gyerek beteges? Volt pár éved gondolkodni hogy mi lesz ebben az időszakban.
jan. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6/6 van gyereked? Érdemben tudsz tanácsot adni? Vagy fizetett provokátor vagy? Ha igen érdekel az állás!
jan. 26. 20:57
 8/16 anonim ***** válasza:
82%
Igen, menj vissza az időben és olyan férjet válassz aki nem akkor mond fel 14 év után, amikor te még el sem helyezkedtél sehol.. most erre mit lehet mondani? Mi megbeszéltük előre hogy felváltva megyünk táppénzre, de már eleve olyan munkahely mellett vállaltunk gyereket ami családbarát ilyen téren. Azóta szétmentünk de még mindig felváltva megyünk táppénzre, szerencsére nem sűrűn van rá szükség.
jan. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretnél dolgozni sajnos nem tudod máshogy megoldani. Inkább örülj hogy van rá lehetőséged szerintem. Sokan örülnének ha lenne 1 nyugdíjas mama.


Az én lányom is szeptemberben kezdte a bölcsit, szintén sokat beteg. Jelenleg 3. hete van itthon. Mi felváltva a férjemmel és anyosommal csináljuk. Így azért teljesen élhető a dolog.


Mondjuk én bármikor rabizom a mamára, tudom hogy jól is bánik vele.

jan. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
71%

igen, mert mindenki fizezett provokátor, aki meg meri jegyezni, hogy ritka egy felelőtlen és alkalmatlan szülőpáros vagytok... apuka lelép a melóból, mert mégsincs kedve, te csak fikázod a segítséget, ami elérhető lenne, és hányós emojikkal jellemzel más kisgyerekeket...

eleve nem kellett volna még így potyogtatásba kezdeni, te úgy viselkedsz, mint egy undok kiskamasz, a pali beszámíthatatlan, az anyóst látni se vagy hajlandó, a saját anyád meg el van még foglalva a saját életével, nem ér rá téged bébiszittelni meg szolgálni... jó volt az időzítés.

jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!