Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 5 hónapos reggelente gyorsan...

5 hónapos reggelente gyorsan veszi a levegőt. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos babám. 1.5 hónapja szörcsőg és kb 2 hete hurutosan köhög. Voltunk orvosnál többször is meg fül-orr gégészeten is. Minden ok,valószín űleg a rexlux és a foggzás okozza a tüneteket. Viszont minden reggel gyorsan veszi a levegőt szinte olyan,mint aki befulladt volna. Viszont kb 1 óra múlva rendeződni szokott a légzése. Az orvos szerint a lerakódott váladék miatt van ez,de mégis olyan ijesztő. Másnak volt hasonló?

#baba #Nehéz légzéd
jan. 28. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"Az orvos szerint a lerakódott váladék miatt van"


Pontosan ezt akartam írni, de ha az orvosnak nem hittél, akkor egy random kommentelőnek meg fogsz?

jan. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam,hogy nem hiszek az orvosnak. Csupán saját tapasztalatokat is olvasnék.
jan. 28. 18:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanezt mondta erre a panaszra az orvos. Onnantól nem foglalkoztatott.
jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!