Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Sosem lesz bárányhimlős?

Sosem lesz bárányhimlős?

Figyelt kérdés

Van egy 13 éves lányom. Már a bölcsiben is volt bárányhimlős csoporttársa és az oviban is többször volt járvány. Mind a három testvére volt bárányhimlős. Szó szerint testközelben volt velük, mégsem kapta el. Nincs beoltva ellene.

Van olyan, aki sosem lesz bárányhimlős?



jan. 29. 20:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én 12 évesem sem kapta még el.
jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
én 28 évesen sem kaptam még el :D
jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Lehet észrevétlenül átesett rajta, legfeljebb pár pöttyel ami annyira látható helyen sincs.

Ellenanyagszűrésből lehetne biztosra tudni.

jan. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
27 évesen kaptam el... azt hittem már megúsztam... nem sikerült 😅
jan. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
A szomszédunk 50 évesen kapta el, addig megúszta
jan. 29. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 25 évesen kaptam el. Szívás volt. Fiam most 6. Eddig nem kapta el, így várhatóan be fogjuk oltani ellene. Felnőttként sokkal rosszabb.
jan. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 14 évesen kaptam el, igazából csak az torokfájás volt és 3-4 pötty. Anyukám is akkor kapta el tőlem.
jan. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Felnőttként rosszabb. Nem valószínű, hogy soha. Barátnőm fia 12 évesen kapta el, ő fertőzte meg az óvodás öccsét, pedig fordítva szokott lenni.

Másik barátnőmnek meg a férje bőven felnőttként. Ő már övsömörként. Pár hónapos volt akkor a gyerekük, aki elkapta tőle és bárányhimlős lett.

jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam egyetlen pötty volt, a tesóim full kiütésesek voltak. A doki nem mert engem is himlősnek diagnosztizàlni, de valószínű ennyivel megúsztam.
jan. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni, én 37 évnél tartok
jan. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!