Inhalálás helyett ACC?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 3hete beteg 2.5eves kisfiam. Voltunk kórházban is 4napot 40fokos lázzal. Azóta köhög. Paxirasol oldatot adott a doki, hogy azzal inhalaljak neki napi 2x. Kevésnek érzem mert habár szakad neki felfelé, de nem javul. Előző betegségnél ACC-t kapott ami használt neki. Többet ártok vele ha inhalálás helyett ACC-t adok neki? A dokit egyenlőre nem értem el 🫣

Tudom hogy a kettőt együtt nem szabad adni azért gondoltam arra, hogy abba hagyom az inhalálást és adok neki inkább ACC-t.

Kérlek adjatok valami tanácsot mert megőrülök, hogy sosem megyünk már ki belőle.


febr. 9. 08:23
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Vidd el magán tüdőgyógyászhoz, aki nem csak firkál valamit oszt' majdjólesz. Ő érdemben fog veletek foglalkozni.
febr. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1, "csak irkál"? Az fel se merül, hogy ért is hozzá?
febr. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!