Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » 6 éves kislányom Covid pozitív...

6 éves kislányom Covid pozitív ,lehet ettől ilyen, kinél milyen tünetei voltak a covidnak aki mostanában kapta el ?

Figyelt kérdés
Harmadjára járjuk még a kórházat mert szegény alapból is elég 'hisztis' és rosszul érinti egy sima nátha annyira levert ,nem akar inni ,enni hogy muszáj volt gyerekorvosnak beküldeni ,de folyamat haza küldenek.Tunetei pénteken kezdődtek azzal hogy fáj a mellkasa (nincs se köhögés se orr folyás mostanra csak minimális orrfolyás jött elő) fáj a feje ,és a torka nagyon azt mondja mintha hagynia kéne:( Ma végre megvizsgálta a kórházban egy orvos EKG T végeztek . És annyit mondott hogy ezek mind Covidtol vannak viszont én rettegek hogy tüdő gyulladás.
febr. 12. 20:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Mi decemberben voltunk mind a 4-en covidosak.

A 10 évesem kezdte, pár napig tartó fej és hasfájással. A következő én voltam, hőemelkedés, török, fül fájás, 2 napig nem volt hangom, majd köhögés (12 nap alatt gyógyultam meg). Az 1 éves fiam volt a harmadik, neki közel 40 fokos láz, orrfolyás, lihegés, köhögés. Majdnem 2 hétig tartott. A férjem volt az utolsó, neki hogy elment a szaglása, berekedt és hőemelkedése volt. Ő 2-3 nap alatt átvészelte.

Szóval teljesen eltérő tüneteket tud produkálni.

Jobbulást nektek!

febr. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

*Nem török, torok.


1-es voltam

febr. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Egy röntgen nem ártana.De igen,ezek a tünetek.Minket is szó szerint haza zavartak.Nem ettunk egy hétig,szerintem ne erőltesd.Pihenjen,igyon,sok D és C vitamin.Mást nem lehet tenni sajnos.Igaz mi nem gyerekek vagyunk,de szerintem még a gyerekek könnyebben átvészelik.Jobbulást!
febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Igen a röntgent próbáltam ma is 'kikonyorogni' de annyit mondanak a három nap alatt hogy nem látja indokoltnak meghallgatás alapján teljesen tiszta ..:( Szerintetek vigyem el azért magán úton egy rontgenre ?

Köszönöm és elnézést a kesze-kusza írásért , de lelkileg nem vagyok jól ,nagyon nem bírom hogy beteg a kislányom és ez miatt nem is vagyok képbe bevallom..:(

febr. 12. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne vidd el röntgenre, ha az orvos nem látta indokoltnak akkor ne terheld a szervezetét a sugárzással.
febr. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi is decemberben kaptuk el, hármunknak háromféle tünete volt. A 7 éves gyereknek hányás-hasmenés, én nonstop tüsszögtem és furcsán, kaparászóan fájt a fejem, a férjem hozta a klasszikus tüneteket: láz, takonykór és ő nem érzett ízeket sem.
febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
71%
Elviheted röntgenre, de valszeg tényleg a covidtól van.
febr. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Minket sem röntgeneztek meg.😡😡😡
febr. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8. A gyerekorvos hallja ha nem tiszta a tüdő. Teljesen felesleges a rtg, nem kell orvost játszani. Tüdőgyulladás, amit kimutathatna, nem játszik, annak más tünetei vannak.
febr. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!