Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Akkor is kell szívni a gyerek...

Akkor is kell szívni a gyerek orrát, ha csorog neki, vagy elég akkor ha csak halljuk, hogy szörcsög?

Figyelt kérdés
Kész katasztrófa, ordít az orrszívásnal. Nagyon felzaklatja magát a másfél éves gyerekem.
ápr. 24. 06:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is kell, ha folyik, mert nem tudja kifújni.
ápr. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Hogy mi? Ha "szörcsög", akkor nyilván hallod. Ha nem hallod, hogy "szörcsög", akkor ne szívd.

Felzaklatja magát. És? Az orrszívás egy kötelező rossz.

Inkább legyen 2percig zaklatott töle, mint legyen egy fül vagy arcüreg gyulladása.

ápr. 24. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szívd, amikor magadnak is kifújnád.
ápr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Ha fél az orrszívótól, vannak jó praktikák. Add a kezébe, hadd nézze meg a készüléket, szívjátok ki vele a maci orrát. Hadd szívja ki magának is. Közben ne idegeskedj, tanítsad, nevessetek, milyen jó móka.
ápr. 24. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#4 vagyok Én minden esetben szívtam neki.
ápr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor kell a leginkább. Hátul van a sűrűbb cucc.
ápr. 24. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!