Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Szerintetek egy 23 hónapos...

Vexike kérdése:

Szerintetek egy 23 hónapos kisgyerek ha az anyukája kórházba kerül 2 napra, érdemes bevinni meglatogatni az anyukáját vagy az túl traumatizalo neki, látni a sok beteg között, ráadásul nem jöhet vele az anyukája haza. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Sajat tapasztalat van esetleg valakinek?

#gyerek #Kórhazi latogatas #Beteg anya
ápr. 30. 13:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
65%
Beengedik, ha mást nem nálunk asszem a főorvos vagy ki engedelye kellett,pontosan sajna már nem emlékszem de nyilván beengedték az anyukákhoz a gyerekeket. Lehet hogy a beteg unokatesóhoz, vagy nagymamához nem engedték volna de ilyenkor szokták.
ápr. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ennyi idős volt a lányom, mikor az öccse született. 3 napig voltam a kórházban, egyszer sem volt bent látogatóban. Jól bírta, inkább csak az elején volt nehéz neki.
ápr. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kicsi voltam mikor anyukám trombózissal kórházba került. Nem látogathattam, de míg apa bement hozzá kinn vártam a váróba az egyik nővér vigyázott rám. Nagyon traumatikus volt a számomra az egész. Persze idősebb voltam, de én nem hozatnám be a gyereket. Inkább videotelefonálás.
ápr. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem vinném. 3 éves volt a fiam amikor műtöttek és 2 napig kórházban voltam. Előre fel lett készítve hogy nem leszek. De nem kamuztunk. El lett neki mondva hogy mi történik. Semmi probléma nem volt. 2 éves is már értelmes és felfogja mi van. Csak fel kell készíteni
ápr. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!