Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Golflabda meretu “csomo”?

Golflabda meretu “csomo”?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kisfiamnak ma este vettem eszre, hogy a nyakan kozepen minden erolkodeskor es siraskor egy golflabda meretu csomo szeruseg latszik. Meg vagyunk remulve, holnap orvos termeszetesen.

Erdekes az, hogy alapbol ha megtapogatom neki azt a reszt, nem erzek semmit, szoval semmikeppen se kemeny, hanem puha lehet es csak akkor latszik neki, ha sir vagy erolkodik (pl kakilasnal). Maskepp nem.


Jart mar valaki igy? Nyilvan a legrosszabbra gondol az ember ilyenkor. De ha esetleg rosszindulatu daganat, mas tunete nem lenne? Nincs laza, nem aluszekony, nincs egyeb baja.

Nyilvanvaloan tudom, hogy itt senki nem orvos, inkabb tapasztalatok erdekelnenek hatha jart mar valaki igy es mi volt a csomo oka.

Az tuti, hogy ez tegnap meg nem volt ott neki vagy nem volt ekkora, mert az feltunt volna.


máj. 9. 19:49
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
3-4 centi atmeroju kb.
máj. 9. 21:08
 12/24 anonim ***** válasza:
52%

Nem értek hozzá,de rákerestem erre a képeknél:torokmandula gyulladás

Nemtom,ez-e az, nem_értek hozzá.

Remélem,nincs nagy baj.

máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Nyirokcsomó valószínűbb, mint zsírcsomó.

Kemény? Puha? Mozdítható? Jól körülírható vagy elmosódott a széle?

máj. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
76%

Szinte kizárt, hogy rosszindulatú valami legyen.


Inkább ilyesmi:

[link]

máj. 10. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 babyboom567 ***** válasza:
100%
Mit mondott a doki?
máj. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Na kicsit zavaros a sztori, ket orvos latta, a sajatunk es a korhazban valaki, mert tovabbkuldtek oda.

Volt vervetel es mellkas rontgen, most varjuk az eredmenyet a rontgennek, azzal kell majd visszamennunk a korhazba.

A sajat gyerekorvosunk aggodott, pajzsmirigy es csecsemomirigy megnagyobbodasra tippelt. A korhazban azt mondtak, hogy nincs ott semmi es biztos csak bekepzeltem, de azert megvizsgaltak. Egyebkent ma valoban kisebb volt neki, mint tegnap, de mutattam rola kepet, amin jol latszik, nem annyira vettek komolyan.

A jo az, hogy konkretan meghatarozhato csomo az biztos nincsen azt nem erzik.

Ha a rontgen nem egyertelmu, akkor majd lesz egy MR is, ennyit tudok most jelenleg.

Meg ha annyira nem is vesznek komolyan, orulok, hogy kivizsgaljak.

máj. 10. 11:26
 17/24 anonim ***** válasza:
Na az jó,hogy kivizsgálják.
máj. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Nem lett egyertelmu a rontgen, mintha lenne ott valami, igy fogalmazott az orvos. Megyunk tovabb a vizsgalatokkal majd jovoheten.

Majd irok, barmi lesz is, nekem is jo leirni valahova.

Soha tobbet nem fogok panaszkodni a gyerekemre, az tuti, ha millioszor kel ejjel, ha egesz nap sir, nem erdekes. Semmi nem szamit jobban az egeszsegnel, ez most egy jo lecke, ha pozitiv a vege, ha nem.

máj. 10. 17:24
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Feltétlenül írd meg, mi lett, minket is érdekel. És a legjobbakat kívánom, remélem semmi komoly. Akinek van gyereke, átérzi, milyen az aggódás egy betegség miatt.
máj. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Szoritok, hogy semmi baja ne legyen! 🙏🏻
máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!