Nyunyi84 kérdése:

Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
A babám (9 hós), lassan két hete alig eszik valamit. Múlt héten valószínüleg a meleg miatt nem evett, most meg mandula gyulladása van és ezért nem eszik. Sem tejpépet, tápszert,sem pépeket, csak teát iszik. Most mitévő legyek, úgy veszem észre már fogyott is.

2012. jún. 27. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg az hogy igyon sokat nehogy kiszáradjon.esetleg a babapudingot vafy joghurtokat nem szereti?mert lehet hogy ilyenkor az jobb lenne neki mert azokat csak simán tudja nyelni.Ha meg fogyott akkor a doki tanácsát is ki kéne kérned.
2012. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyümölcsöt sem fogadja el?
2012. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nittababy ***** válasza:
a joghurtokat pudingokat próbáld meg!!ha nem és fogyott akkor menj dokihoz szerintem!!
2012. jún. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Joghurtot még csak pár kanállal kapott és csak az izesítettet eszi, nem tudom mennyit ehet egy nap? A gyümit se eszi ezért vagyok nagyon tanácstalan. A dokihoz holnap este kell vissza mennünk. Köszönöm a gyors válaszod!
2012. jún. 27. 20:35
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nem akarlak elkeseríteni, de gyulladásos betegségnél épp a tejes dolgok nem ajánlottak.


de ha iszik sokat, akkor szerintem ne aggódj! esetleg innivalónak készíts valami gyümölcs turmixot, hátha úgy elfogadja.

2012. jún. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg a húsleves levét itatni vele.
2012. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
adj neki sok folyadékot. lányomnál is kellett még a betegség után majd egy hét mire visszaállt az étvágya.
2012. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Voltunk orvosnál! Azt mondta ne aggódjak "beteg gyerek nem eszik"

:-(

2012. jún. 28. 22:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!